Aukce LXIX./2020
Karel Laštovka
Lačná ústa
Id: 278102
olej/plátno, rozměr 64 x 44 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
54 000 Kč
Jan Preisler
Maminka
Id: 276905
olej/plátno, rozměr 48 x 38 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko Jana Preislera, uvedeno ve výstavní publikaci "Portrét v Čechách" na straně 172 viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 55
Kristian Kodet
Žena
Id: 273919
olej/plátno/karton, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
František Kaván
Vesnička u lesa
Id: 270113
olej/lepenka, rozměr 40 x 51 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 58
Josef Procházka
Barevný podzim
Id: 273905
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 72
Robert Jiran
Španělka
Id: 276102
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
48 322 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 84
František Kupka
Zvuky hodin
Id: 277502
lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 24 cm, značeno v tisku a autorovým razítkem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
48 001 Kč
Příhozy: 76
Robert Jiran
Dívka s amforou
Id: 276104
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 82
Kristian Kodet
Kompozice
Id: 279501
olej/plátno/deska, rozměr 48,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně pospáno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 51
František Kaván
Letní krajina
Id: 276501
olej/karton, rozměr 27,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
45 010 Kč
Josef Lada
Koledníci
Id: 276702
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 30,6 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce zahnědlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 79
Josef Jíra
Bejrút II.
Id: 277703
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58 x 43 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, na zadní straně popis, věnování, studie k obrazu, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Básníkův výlet
Id: 276906
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 34,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 69
Iva Hüttnerová
S balonkem
Id: 274901
malba/plátno, rozměr 25,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
43 000 Kč
Josef Lehoučka
Oboustranný obraz
Id: 273906
malba/deska, rozměr 60 x 44 cm, značeno a datováno viz foto, autorsky olištováno, drobné oděrky na rámu, oděrky v malbě,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 60