Čas na serveru 20:56:11

Aukce LXIX./2020

Karel Laštovka - Lačná ústa

Karel Laštovka
Lačná ústa

Id: 278102

olej/plátno, rozměr 64 x 44 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Jan Preisler - Maminka

Jan Preisler
Maminka

Id: 276905

olej/plátno, rozměr 48 x 38 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko Jana Preislera, uvedeno ve výstavní publikaci "Portrét v Čechách" na straně 172 viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 55

Kristian Kodet - Žena

Kristian Kodet
Žena

Id: 273919

olej/plátno/karton, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

František Kaván - Vesnička u lesa

František Kaván
Vesnička u lesa

Id: 270113

olej/lepenka, rozměr 40 x 51 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem,po

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 58

Josef Procházka - Barevný podzim

Josef Procházka
Barevný podzim

Id: 273905

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 72

Robert Jiran - Španělka

Robert Jiran
Španělka

Id: 276102

Vyvolávací cena:

48 322

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 84

František Kupka - Zvuky hodin

František Kupka
Zvuky hodin

Id: 277502

lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 24 cm, značeno v tisku a autorovým razítkem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

48 001

Detail

Příhozy: 76

Robert Jiran - Dívka s amforou

Robert Jiran
Dívka s amforou

Id: 276104

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 82

Kristian Kodet - Kompozice

Kristian Kodet
Kompozice

Id: 279501

olej/plátno/deska, rozměr 48,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně pospáno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 51

František Kaván - Letní krajina

František Kaván
Letní krajina

Id: 276501

olej/karton, rozměr 27,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

45 010

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 276702

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 30,6 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce zahnědlý papír, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

45 000

Detail

Příhozy: 79

Josef Jíra - Bejrút II.

Josef Jíra
Bejrút II.

Id: 277703

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58 x 43 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, na zadní straně popis, věnování, studie k obrazu, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Adolf Born - Básníkův výlet

Básníkův výlet

Id: 276906

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 34,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 69

Iva Hüttnerová - S balonkem

Iva Hüttnerová
S balonkem

Id: 274901

malba/plátno, rozměr 25,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Josef Lehoučka - Oboustranný obraz

Josef Lehoučka
Oboustranný obraz

Id: 273906

malba/deska, rozměr 60 x 44 cm, značeno a datováno viz foto, autorsky olištováno, drobné oděrky na rámu, oděrky v malbě,po

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 60