Čas na serveru 03:45:14

Aukce LXIX./2020

Jiří Procházka - Věci na stole

Jiří Procházka
Věci na stole

Id: 275201

olej/plátno, rozměr 98 x 116 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozené olištování, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

66 600

Detail

Gustav  Porš - Zima v horách

Gustav Porš
Zima v horách

Id: 275701

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

64 500

Detail

Příhozy: 62

Bedřich  Feigl - Satyr a nymfy

Bedřich Feigl
Satyr a nymfy

Id: 278001

olej/sololit, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 65

Gustav  Porš - Podzim v lese

Gustav Porš
Podzim v lese

Id: 279402

olej/plátno, rozměr 34 x 42 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

63 000

Detail

Příhozy: 77

Vlastimil  Beneš - Domy

Vlastimil Beneš
Domy

Id: 279403

olej/plátno, rozměr 26,5 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

63 000

Detail

Příhozy: 76

Jan  Zrzavý - Ověnčená hlava

Ověnčená hlava

Id: 281001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

61 500

Detail

Příhozy: 73

František Dvořák Brunner - Dívka v bílých šatech

František Dvořák Brunner
Dívka v bílých šatech

Id: 279604

olej/plátno/karton, rozměr 63 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, dekorativně rámováno,po

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 50

František Kaván - Vlčí máky v poli

František Kaván
Vlčí máky v poli

Id: 273903

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 65

Kája Saudek - Particular Cuba

Kája Saudek
Particular Cuba

Id: 277001

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr 32,5 x 37,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 62

Otakar Číla - Tetřevi

Otakar Číla
Tetřevi

Id: 273801

olej/karton rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 60

František  Foltýn - Kompozice

František Foltýn
Kompozice

Id: 279204

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 26 x 39 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky Milana Heidenreicha

Vyvolávací cena:
6 000

57 000

Detail

František Tavík Šimon - Na pláži

František Tavík Šimon
Na pláži

Id: 276607

olej/karton, rozměr viditelný 15 x 21 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 66

Jan Saudek - Another Playcard

Another Playcard

Id: 277602

fotografie, rozměr 40,5 x 30 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 74

Vladimír Komárek - Zátiší s květinami

Vladimír Komárek
Zátiší s květinami

Id: 275805

olej/sololit, rozměr 55 x 72 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

55 002

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 48

Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 273812

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 23 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

54 000

Detail

Příhozy: 76