Aukce LXIX./2020
Jiří Procházka
Věci na stole
Id: 275201
olej/plátno, rozměr 98 x 116 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozené olištování, původní štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
66 600 Kč
Gustav Porš
Zima v horách
Id: 275701
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
64 500 Kč
Příhozy: 62
Bedřich Feigl
Satyr a nymfy
Id: 278001
olej/sololit, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 65
Gustav Porš
Podzim v lese
Id: 279402
olej/plátno, rozměr 34 x 42 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 77
Vlastimil Beneš
Domy
Id: 279403
olej/plátno, rozměr 26,5 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 76
Ověnčená hlava
Id: 281001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 500 Kč
Příhozy: 73
František Dvořák Brunner
Dívka v bílých šatech
Id: 279604
olej/plátno/karton, rozměr 63 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, dekorativně rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 50
František Kaván
Vlčí máky v poli
Id: 273903
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 65
Kája Saudek
Particular Cuba
Id: 277001
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr 32,5 x 37,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 62
Otakar Číla
Tetřevi
Id: 273801
olej/karton rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 60
František Foltýn
Kompozice
Id: 279204
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 26 x 39 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky Milana Heidenreicha
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
57 000 Kč
František Tavík Šimon
Na pláži
Id: 276607
olej/karton, rozměr viditelný 15 x 21 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 66
Another Playcard
Id: 277602
fotografie, rozměr 40,5 x 30 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 74
Vladimír Komárek
Zátiší s květinami
Id: 275805
olej/sololit, rozměr 55 x 72 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 002 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 48
Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy
Id: 273812
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 23 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 76