Čas na serveru 20:19:09

Aukce LXIX./2020

Jan Skramlík - Hudebník

Jan Skramlík
Hudebník

Id: 279703

olej/plátno, rozměr 48 x 69 cm, značeno vpravo dole, oděrky v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Robert Jiran - Dívka s růží

Robert Jiran
Dívka s růží

Id: 276103

Vyvolávací cena:

19 900

Detail

Boris Jirků - Zátiší

Boris Jirků
Zátiší

Id: 276703

malba/sololit, rozměr celkový včetně autorského rámu 46,5 x 46,5 cm, značeno vlevo dole

Vyvolávací cena:

19 700

Detail

 J.S. - V galerii

J.S.
V galerii

Id: 278701

kombinovaná technika/malba/tisk/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně datováno a pospáno, olištováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Karel Skála - Studie k obrazu U krbu

Karel Skála
Studie k obrazu U krbu

Id: 273807

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 14 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

František Ringo Čech - Chrám sv. Mikuláše

František Ringo Čech
Chrám sv. Mikuláše

Id: 274305

olej/houslový lub, rozměr 41 x 23,5 cm, značeno a datováno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Amalie Mánesová - Krajina s mlýnem

Amalie Mánesová
Krajina s mlýnem

Id: 278603

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 34,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní štítek, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 200

19 000

Detail

Iva Hüttnerová - Ve Zlaté uličce

Iva Hüttnerová
Ve Zlaté uličce

Id: 274903

oboustranný obraz, malba/dřevo, rozměr oválu cca 16,5 x 13 cm, značeno a datováno, lehce poškozená malba, zcela poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

18 509

Detail

Zdeněk Burian - Bureťská Venuše

Zdeněk Burian
Bureťská Venuše

Id: 273915

kvaš/papír, rozměr listu 9,5 x 6,5 cm, značeno monogramem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
800

18 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 50

Jindřich Fürst - Louka u vody

Jindřich Fürst
Louka u vody

Id: 278204

olej/lepenka, rozměr 29 x 36 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, po okrajích lehce poškozeno, ohnuté rohy, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

18 000

Detail

Olbram Zoubek - Nohy a ruce

Nohy a ruce

Id: 279009

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Charles Kvapil - Dvojice

Charles Kvapil
Dvojice

Id: 279201

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 31 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

  Neznačeno - Říční údolí

Neznačeno
Říční údolí

Id: 275903

olej/plátno, rozměr 37,5 x 49,5 cm, poškozený rám, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Roman Havelka - Krajina s řekou

Roman Havelka
Krajina s řekou

Id: 276002

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, lokálně odřená malba, lehce poškozený rám, původní nerestaurovaný stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Václav Špála - Dívka

Dívka

Id: 278209

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail