Aukce LXIX./2020
Jan Skramlík
Hudebník
Id: 279703
olej/plátno, rozměr 48 x 69 cm, značeno vpravo dole, oděrky v malbě, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Robert Jiran
Dívka s růží
Id: 276103
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 900 Kč
Boris Jirků
Zátiší
Id: 276703
malba/sololit, rozměr celkový včetně autorského rámu 46,5 x 46,5 cm, značeno vlevo dole
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 700 Kč
J.S.
V galerii
Id: 278701
kombinovaná technika/malba/tisk/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně datováno a pospáno, olištováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 500 Kč
Karel Skála
Studie k obrazu U krbu
Id: 273807
olej/plátno/karton, rozměr 19 x 14 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
19 000 Kč
František Ringo Čech
Chrám sv. Mikuláše
Id: 274305
olej/houslový lub, rozměr 41 x 23,5 cm, značeno a datováno na zadní straně,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 000 Kč
Amalie Mánesová
Krajina s mlýnem
Id: 278603
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 34,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní štítek, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
19 000 Kč
Iva Hüttnerová
Ve Zlaté uličce
Id: 274903
oboustranný obraz, malba/dřevo, rozměr oválu cca 16,5 x 13 cm, značeno a datováno, lehce poškozená malba, zcela poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 509 Kč
Zdeněk Burian
Bureťská Venuše
Id: 273915
kvaš/papír, rozměr listu 9,5 x 6,5 cm, značeno monogramem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
18 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 50
Jindřich Fürst
Louka u vody
Id: 278204
olej/lepenka, rozměr 29 x 36 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1910, po okrajích lehce poškozeno, ohnuté rohy, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
18 000 Kč
Nohy a ruce
Id: 279009
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1989, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
Charles Kvapil
Dvojice
Id: 279201
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 31 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 000 Kč
Neznačeno
Říční údolí
Id: 275903
olej/plátno, rozměr 37,5 x 49,5 cm, poškozený rám, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
Roman Havelka
Krajina s řekou
Id: 276002
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, lokálně odřená malba, lehce poškozený rám, původní nerestaurovaný stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč
Dívka
Id: 278209
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč