Aukce LXIX./2020
Miloš Jiránek
Chlapecký akt
Id: 275901
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 66,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, drobné poškození v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
25 000 Kč
Teodor Wolf Ferrari
Vřesoviště
Id: 1235
olej/plátno, rozměr 44 x 60, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Viktor Barvitius
V přítmní
Id: 276907
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 30 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Karel Liebscher
Trosky hradu na kopci
Id: 278608
olej/plátno, rozměr 24,5 x 33 cm, značeno a nečitelně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o studii k lunetám v Národním divadle
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
23 300 Kč
Příhozy: 65
Neznačeno
V kavárně
Id: 278602
olej/plátno, rozměr 121 x 162 cm, obraz je složen ze dvou stejně velkých částí, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Josef Konečný
Kytice
Id: 279401
olej/plátno, rozměr 91 x 91 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní kompozice
Id: 1236
olej/karton, rozměr 59 x 47 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Jaromír Krosch
Ulice
Id: 278002
kombinovaná technika/dřevěná deska, rozměr 58,5 x 56 cm, značeno ve spodní části, rámováno, přiložen výstavní katalog
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Josef Jíra
Bejrút I.
Id: 277702
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 500 Kč
Josef Lada
Vánoce
Id: 276701
tisková technika/papír, rozměr listu 91 x 61,5 cm, značeno v tisku, zaskleno, list dvakrát přeložen, poškozen viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 53
Tomáš Bím
Pocta Lhotákovi
Id: 279007
barevná kresba/papír, rozměr kresby 14 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 53
Kamenitá říčka
Id: 276604
olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 48
Ota Bubeníček
Červánky
Id: 276803
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 57
Ota Bubeníček
Snopy
Id: 278801
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
20 000 Kč
Příhozy: 54
Josef Procházka
Předjaří na Hrušově
Id: 279702
olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně výstavní razítko, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč