Čas na serveru 17:15:15

Aukce LXIX./2020

Miloš Jiránek - Chlapecký akt

Miloš Jiránek
Chlapecký akt

Id: 275901

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 66,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, drobné poškození v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

25 000

Detail

Teodor Wolf Ferrari - Vřesoviště

Teodor Wolf Ferrari
Vřesoviště

Id: 1235

olej/plátno, rozměr 44 x 60, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Viktor Barvitius - V přítmní

Viktor Barvitius
V přítmní

Id: 276907

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 30 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Karel Liebscher - Trosky hradu na kopci

Karel Liebscher
Trosky hradu na kopci

Id: 278608

olej/plátno, rozměr 24,5 x 33 cm, značeno a nečitelně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o studii k lunetám v Národním divadle

Vyvolávací cena:
2 200

23 300

Detail

Příhozy: 65

  Neznačeno - V kavárně

Neznačeno
V kavárně

Id: 278602

olej/plátno, rozměr 121 x 162 cm, obraz je složen ze dvou stejně velkých částí, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Josef Konečný - Kytice

Josef Konečný
Kytice

Id: 279401

olej/plátno, rozměr 91 x 91 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Abstraktní kompozice

Jaroslav Veris (Zamazal)
Abstraktní kompozice

Id: 1236

olej/karton, rozměr 59 x 47 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jaromír Krosch - Ulice

Jaromír Krosch
Ulice

Id: 278002

kombinovaná technika/dřevěná deska, rozměr 58,5 x 56 cm, značeno ve spodní části, rámováno, přiložen výstavní katalog

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Josef Jíra - Bejrút I.

Josef Jíra
Bejrút I.

Id: 277702

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Josef Lada - Vánoce

Josef Lada
Vánoce

Id: 276701

tisková technika/papír, rozměr listu 91 x 61,5 cm, značeno v tisku, zaskleno, list dvakrát přeložen, poškozen viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 53

Tomáš Bím - Pocta Lhotákovi

Tomáš Bím
Pocta Lhotákovi

Id: 279007

barevná kresba/papír, rozměr kresby 14 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 53

  Autor neurčen - Kamenitá říčka

Kamenitá říčka

Id: 276604

olej/plátno, rozměr 28 x 42 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 48

Ota Bubeníček - Červánky

Ota Bubeníček
Červánky

Id: 276803

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu,po

Vyvolávací cena:
2 800

20 000

Detail

Příhozy: 57

Ota Bubeníček - Snopy

Ota Bubeníček
Snopy

Id: 278801

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 54

Josef Procházka - Předjaří na Hrušově

Josef Procházka
Předjaří na Hrušově

Id: 279702

olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně výstavní razítko, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail