Čas na serveru 22:27:36

Aukce LXIX./2020

Jan  Zrzavý - Loďka v oceánské krajině

Loďka v oceánské krajině

Id: 275803

malba na plátně/podlepeno překližkou, rozměr ve výřezu 19,2 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby Dorothey Pechové, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
16 000

651 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 104

Václav Radimský - Rybníček na návsi

Václav Radimský
Rybníček na návsi

Id: 276910

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
60 000

360 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 89

František Kupka - Abstraktní kompozice

František Kupka
Abstraktní kompozice

Id: 277705

kombinovaná technika/pastel/kvaš/francouzský papír s vodotiskem, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno vpravo dole, číslováno na zadní straně, v minulosti lehce přeloženo, jedná se o sbírkové dílo továrníka Josefa Sochora, majitelem konzultováno s Pierrem Brullé, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

302 000

Detail

Účastníci: 29

Příhozy: 142

Jan  Zrzavý - Ile de Sein

Ile de Sein

Id: 275804

tempera/sololit, rozměr 14,6 x 25 cm, značeno monogramem vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
15 000

290 100

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 92

Olbram Zoubek - Hygie 3

Hygie 3

Id: 279101

bronzová plastika, celková výška 70,5 cm, značeno na zadní straně podstavce, původní intaktní stav, rok vzniku 2007, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

290 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 97

Georges Kars - Ulička ve Španělsku se schodištěm v Tossa de Mar

Georges Kars
Ulička ve Španělsku se schodištěm v Tossa de Mar

Id: 280301

olej/plátno, rozměr 86 x 66 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
12 000

225 000

Detail

Příhozy: 100

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 277701

jemnozrnný vápenec, výška plastiky 30 cm, celková výška s podstavcem 50 cm, značeno na zadní straně, přiloženo písemné uměleckohistorické posouzení PhDr. R. Michalové, PhD., soudněznalecký posudek PhDr. J. Malivy, restaurátorská zpráva O. Pische, expertiza materiálu ze zkušebny kamene

Vyvolávací cena:
15 000

220 000

Detail

Příhozy: 83

Josef Jíra - Sněženky

Josef Jíra
Sněženky

Id: 277103

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

195 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 81

Pasta  Oner - Ball Gag

Pasta Oner
Ball Gag

Id: 276201

akryl/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2013, uvedeno ve výstavním katalogu "Man on Fire"

Vyvolávací cena:
12 000

160 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 90

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 279207

bronzová plastika motocyklisty, výška bronzového odlitku 14 cm, délka bronzového odlitku 24 cm, značeno na bronzovém podstavci, usazeno na žulovém kvádru viz foto, jedná se pravděpodobně o jednu z autorových původních variant

Vyvolávací cena:

160 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 97

Adolf Chwala - Jezero Königsee v Alpách

Adolf Chwala
Jezero Königsee v Alpách

Id: 279301

olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Detail

Příhozy: 78

Adolf Chwala - Městečko v Alpách

Adolf Chwala
Městečko v Alpách

Id: 279302

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Detail

Marko Čermák - Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky

Id: 275501

kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

145 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 83

Jan  Zrzavý - Loďky a kameny

Loďky a kameny

Id: 275802

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 20,8 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
11 000

120 001

Detail

Příhozy: 57

Vladimír Komárek - Bilí ptáci

Vladimír Komárek
Bilí ptáci

Id: 276301

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 99