Aukce LXIX./2020
Loďka v oceánské krajině
Id: 275803
malba na plátně/podlepeno překližkou, rozměr ve výřezu 19,2 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby Dorothey Pechové, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
651 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 104
Václav Radimský
Rybníček na návsi
Id: 276910
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
360 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 89
František Kupka
Abstraktní kompozice
Id: 277705
kombinovaná technika/pastel/kvaš/francouzský papír s vodotiskem, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno vpravo dole, číslováno na zadní straně, v minulosti lehce přeloženo, jedná se o sbírkové dílo továrníka Josefa Sochora, majitelem konzultováno s Pierrem Brullé, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
302 000 Kč
Účastníci: 29
Příhozy: 142
Ile de Sein
Id: 275804
tempera/sololit, rozměr 14,6 x 25 cm, značeno monogramem vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
290 100 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 92
Hygie 3
Id: 279101
bronzová plastika, celková výška 70,5 cm, značeno na zadní straně podstavce, původní intaktní stav, rok vzniku 2007, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
290 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 97
Georges Kars
Ulička ve Španělsku se schodištěm v Tossa de Mar
Id: 280301
olej/plátno, rozměr 86 x 66 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
225 000 Kč
Příhozy: 100
Emil Filla
Hlava
Id: 277701
jemnozrnný vápenec, výška plastiky 30 cm, celková výška s podstavcem 50 cm, značeno na zadní straně, přiloženo písemné uměleckohistorické posouzení PhDr. R. Michalové, PhD., soudněznalecký posudek PhDr. J. Malivy, restaurátorská zpráva O. Pische, expertiza materiálu ze zkušebny kamene
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
220 000 Kč
Příhozy: 83
Josef Jíra
Sněženky
Id: 277103
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
195 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 81
Pasta Oner
Ball Gag
Id: 276201
akryl/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2013, uvedeno ve výstavním katalogu "Man on Fire"
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 90
Otakar Švec
Sluneční paprsek
Id: 279207
bronzová plastika motocyklisty, výška bronzového odlitku 14 cm, délka bronzového odlitku 24 cm, značeno na bronzovém podstavci, usazeno na žulovém kvádru viz foto, jedná se pravděpodobně o jednu z autorových původních variant
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 97
Adolf Chwala
Jezero Königsee v Alpách
Id: 279301
olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
150 000 Kč
Příhozy: 78
Adolf Chwala
Městečko v Alpách
Id: 279302
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
150 000 Kč
Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky
Id: 275501
kombinovaná technika/akvarel/tuž/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 83
Loďky a kameny
Id: 275802
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 20,8 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
120 001 Kč
Příhozy: 57
Vladimír Komárek
Bilí ptáci
Id: 276301
olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
115 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 99