Čas na serveru 15:05:24

Aukce LXIX./2020

Pierre Delaunay - Na břehu řeky

Pierre Delaunay
Na břehu řeky

Id: 273809

olej/dřevo, rozměr viditelný 12 x 21 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 555

Detail

Příhozy: 57

  Neznačeno - Rybářský přístav

Neznačeno
Rybářský přístav

Id: 278402

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značně poškozená malba, oděrky na rámu, 19. stol.,po

Vyvolávací cena:

28 201

Detail

Příhozy: 63

Egon Adler - Malý přístav

Egon Adler
Malý přístav

Id: 273918

olej/plátno, rozměr 61 x 81 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Gustav Macoun - Z Českého Krumlova

Gustav Macoun
Z Českého Krumlova

Id: 275402

olej/plátno, rozměr 79 x 84 cm, značeno a datováno vlevo dole, lokálně poškozená malba, poškozený rám, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Otakar Nejedlý - Z Ceylonu

Otakar Nejedlý
Z Ceylonu

Id: 276204

olej/karton, rozměr 16 x 12 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Maxim Kopf - Kytice

Maxim Kopf
Kytice

Id: 278501

olej/plátno, rozměr 76 x 61 cm, značeno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Josef Navrátil - Praní prádla

Josef Navrátil
Praní prádla

Id: 275601

akvarel/papír, rozměr 29 x 44 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám,po, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
12 000

27 000

Detail

 J.S. - Šťastný Jamrtál

J.S.
Šťastný Jamrtál

Id: 278702

kombinovaná technika/olej/inkoust/akryl/tisk/plátno, rozměr 40 x 56 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně datováno a popsáno, olištováno, získáno přímo od autora

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Ota Bubeníček - Vesnička ve svahu

Ota Bubeníček
Vesnička ve svahu

Id: 275807

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

26 800

Detail

Jaroslav Vožniak - Bílá abstrakce

Jaroslav Vožniak
Bílá abstrakce

Id: 275204

malba/papír/podloženo kartonem, rozměr 100 x 69 cm, značeno vpravo dole, po okrajích poškozeno popraskáním, oděrky na rámování, stav viz foto

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Karel Langer - Z Podkrkonoší

Karel Langer
Z Podkrkonoší

Id: 275401

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

František Úprka - Při tanci

František Úprka
Při tanci

Id: 275602

bronzová plastika, celková výška 30 cm, značeno na podstavci,po

Vyvolávací cena:
3 800

26 000

Detail

  Neznačeno - Pod zřízeninou

Neznačeno
Pod zřízeninou

Id: 276106

olej/plátno, rozměr 28,5 x 34,5 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Adolf Born - Odpočinek

Odpočinek

Id: 273914

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

25 500

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 57

Miloslav  Holý - Zátiší

Miloslav Holý
Zátiší

Id: 273902

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno,po

Vyvolávací cena:

25 499

Detail