Aukce LXIX./2020
Pierre Delaunay
Na břehu řeky
Id: 273809
olej/dřevo, rozměr viditelný 12 x 21 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
28 555 Kč
Příhozy: 57
Neznačeno
Rybářský přístav
Id: 278402
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značně poškozená malba, oděrky na rámu, 19. stol.,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
28 201 Kč
Příhozy: 63
Egon Adler
Malý přístav
Id: 273918
olej/plátno, rozměr 61 x 81 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 000 Kč
Gustav Macoun
Z Českého Krumlova
Id: 275402
olej/plátno, rozměr 79 x 84 cm, značeno a datováno vlevo dole, lokálně poškozená malba, poškozený rám, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Otakar Nejedlý
Z Ceylonu
Id: 276204
olej/karton, rozměr 16 x 12 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Maxim Kopf
Kytice
Id: 278501
olej/plátno, rozměr 76 x 61 cm, značeno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
28 000 Kč
Josef Navrátil
Praní prádla
Id: 275601
akvarel/papír, rozměr 29 x 44 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám,po, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
27 000 Kč
J.S.
Šťastný Jamrtál
Id: 278702
kombinovaná technika/olej/inkoust/akryl/tisk/plátno, rozměr 40 x 56 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně datováno a popsáno, olištováno, získáno přímo od autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Ota Bubeníček
Vesnička ve svahu
Id: 275807
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 800 Kč
Jaroslav Vožniak
Bílá abstrakce
Id: 275204
malba/papír/podloženo kartonem, rozměr 100 x 69 cm, značeno vpravo dole, po okrajích poškozeno popraskáním, oděrky na rámování, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Karel Langer
Z Podkrkonoší
Id: 275401
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč
František Úprka
Při tanci
Id: 275602
bronzová plastika, celková výška 30 cm, značeno na podstavci,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
26 000 Kč
Neznačeno
Pod zřízeninou
Id: 276106
olej/plátno, rozměr 28,5 x 34,5 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 000 Kč
Odpočinek
Id: 273914
litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
25 500 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 57
Miloslav Holý
Zátiší
Id: 273902
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 499 Kč