Čas na serveru 06:45:09

Aukce LXIX./2020

Cyril Bouda - Pohádkový motiv

Cyril Bouda
Pohádkový motiv

Id: 278203

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 32 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 555

Detail

Příhozy: 61

Roman Havelka - Pole v podhůří

Roman Havelka
Pole v podhůří

Id: 276001

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 48

Robert Jiran - Dívky s bílými květy

Robert Jiran
Dívky s bílými květy

Id: 276101

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 66

Gustav  Porš - Říčka v zimě

Gustav Porš
Říčka v zimě

Id: 277104

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 61

Igor Kitzberger - Marabu

Igor Kitzberger
Marabu

Id: 279010

bronzová plastika, celková výška s kamenným podstavce 31 cm, značeno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 52

František Kaván - Pohled do údolí

František Kaván
Pohled do údolí

Id: 277201

olej/karton, rozměr 24,5 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku po roce 1907, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem, v minulosti odborně čištěno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 500

Detail

Robert Jiran - U kávy

Robert Jiran
U kávy

Id: 276105

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 67

Alois Kalvoda - Zimní motiv

Alois Kalvoda
Zimní motiv

Id: 276401

olej/plátno, rozměr 34 x 44 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku kolem 1907, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 274301

olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, značeno vpravo nahoře, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Jan  Bauch - Kytice

Jan Bauch
Kytice

Id: 279202

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 61 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

František Dörfl - Kompozice s kruhy

František Dörfl
Kompozice s kruhy

Id: 278605

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 33,7 cm, značeno monogramem a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

30 300

Detail

Adolf Born - Goethe

Goethe

Id: 273911

litografie/papír, rozměr listu 32 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 800

30 001

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 66

Ivan Theimer - Postava

Ivan Theimer
Postava

Id: 273901

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 61 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 53

František Ringo Čech - Útěk do Egypta - Návrat z Egypta

František Ringo Čech
Útěk do Egypta - Návrat z Egypta

Id: 274304

olej/plátno, rozměr 50 x 100 cm, značeno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Adolf Born - Vznešený pár

Vznešený pár

Id: 276903

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené opáskování

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 68