Aukce LXIX./2020
Cyril Bouda
Pohádkový motiv
Id: 278203
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 32 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 555 Kč
Příhozy: 61
Roman Havelka
Pole v podhůří
Id: 276001
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 48
Robert Jiran
Dívky s bílými květy
Id: 276101
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 66
Gustav Porš
Říčka v zimě
Id: 277104
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 61
Igor Kitzberger
Marabu
Id: 279010
bronzová plastika, celková výška s kamenným podstavce 31 cm, značeno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 52
František Kaván
Pohled do údolí
Id: 277201
olej/karton, rozměr 24,5 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku po roce 1907, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem, v minulosti odborně čištěno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
35 500 Kč
Robert Jiran
U kávy
Id: 276105
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 67
Alois Kalvoda
Zimní motiv
Id: 276401
olej/plátno, rozměr 34 x 44 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku kolem 1907, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
34 000 Kč
František Ringo Čech
Praha
Id: 274301
olej/plátno, rozměr 65 x 55 cm, značeno vpravo nahoře, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 000 Kč
Jan Bauch
Kytice
Id: 279202
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 61 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč
František Dörfl
Kompozice s kruhy
Id: 278605
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 33,7 cm, značeno monogramem a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
30 300 Kč
Goethe
Id: 273911
litografie/papír, rozměr listu 32 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
30 001 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 66
Ivan Theimer
Postava
Id: 273901
kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 61 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 53
František Ringo Čech
Útěk do Egypta - Návrat z Egypta
Id: 274304
olej/plátno, rozměr 50 x 100 cm, značeno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Vznešený pár
Id: 276903
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené opáskování
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 68