Čas na serveru 01:37:02

Aukce LXIX./2020

Oldřich Smutný - Zelená louka

Oldřich Smutný
Zelená louka

Id: 276704

olej/plátno, rozměr 84 x 58 cm, značeno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Příhozy: 93

Zdeněk Burian - Kletba zlata

Zdeněk Burian
Kletba zlata

Id: 273913

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 95

Josef Navrátil - Plachetnice na alpském jezeře

Josef Navrátil
Plachetnice na alpském jezeře

Id: 278604

kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 19,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem malba lehce znečištěna, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
3 800

96 000

Detail

Příhozy: 107

Hugo Ullik - Pohled na hrady Žebrák a Točník

Hugo Ullik
Pohled na hrady Žebrák a Točník

Id: 279601

olej/plátno, rozměr 55,5 x 68,5 cm, značeno vpravo dole špatně čitelně, datováno, dekorativně rámováno, stav viz foto, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Nálepa - Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Josef Nálepa
Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)

Id: 277901

bronzová plastika, celková výška 52 cm, značeno a popsáno na podstavci, číslováno 4/450, přiložen certifikát díla, velmi dobrý stav viz foto

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Příhozy: 93

Olbram Zoubek - Zlatovláska

Zlatovláska

Id: 279102

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 20 x 17 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Příhozy: 83

Vladimír Komárek - Ptáci

Vladimír Komárek
Ptáci

Id: 277102

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 98

Karel Langer - Dívky u vody

Karel Langer
Dívky u vody

Id: 270214

olej/lepenka/plátno, rozměr 70 x 100 cm, neznačeno, rámováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

84 000

Detail

Příhozy: 58

František  Tichý - Cirkusový motiv

František Tichý
Cirkusový motiv

Id: 273909

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno a datováno s věnováním vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
3 800

77 500

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 92

Gustav  Porš - Zima na Vysočině

Gustav Porš
Zima na Vysočině

Id: 277501

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, rentoilováno, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 53

Jaroslav Šetelík - Pražské panorama

Jaroslav Šetelík
Pražské panorama

Id: 275306

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

73 001

Detail

Příhozy: 85

Roman Havelka - Údolí Dyje

Roman Havelka
Údolí Dyje

Id: 278003

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
11 000

73 000

Detail

Ota Janeček - Ptáčci

Ptáčci

Id: 273907

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 89

Lutobor Hlavsa - Dívka v klobouku

Lutobor Hlavsa
Dívka v klobouku

Id: 277401

malba/sololit, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

68 000

Detail

Příhozy: 78

Otto Gutfreund - Maska s náhrdelníkem (Černá maska)

Otto Gutfreund
Maska s náhrdelníkem (Černá maska)

Id: 277704

pálená hlína, výška plastiky 29 cm, celková výška s podstavcem 34 cm, značeno na zadní straně, doba vzniku 1919, drobné otřeniny na povrchu, stav viz foto, původní plastika

Vyvolávací cena:

67 000

Detail

Příhozy: 56