Aukce LXIX./2020
Oldřich Smutný
Zelená louka
Id: 276704
olej/plátno, rozměr 84 x 58 cm, značeno vlevo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 93
Zdeněk Burian
Kletba zlata
Id: 273913
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 95
Josef Navrátil
Plachetnice na alpském jezeře
Id: 278604
kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 19,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, pod sklem malba lehce znečištěna, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
96 000 Kč
Příhozy: 107
Hugo Ullik
Pohled na hrady Žebrák a Točník
Id: 279601
olej/plátno, rozměr 55,5 x 68,5 cm, značeno vpravo dole špatně čitelně, datováno, dekorativně rámováno, stav viz foto, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
92 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Nálepa
Umělec se zlatým vejcem (Salvador Dalí)
Id: 277901
bronzová plastika, celková výška 52 cm, značeno a popsáno na podstavci, číslováno 4/450, přiložen certifikát díla, velmi dobrý stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 93
Zlatovláska
Id: 279102
reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 20 x 17 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 83
Vladimír Komárek
Ptáci
Id: 277102
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
86 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 98
Karel Langer
Dívky u vody
Id: 270214
olej/lepenka/plátno, rozměr 70 x 100 cm, neznačeno, rámováno, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 58
František Tichý
Cirkusový motiv
Id: 273909
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno a datováno s věnováním vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
77 500 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 92
Gustav Porš
Zima na Vysočině
Id: 277501
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, v minulosti odborně restaurováno, rentoilováno, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 53
Jaroslav Šetelík
Pražské panorama
Id: 275306
olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
73 001 Kč
Příhozy: 85
Roman Havelka
Údolí Dyje
Id: 278003
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
73 000 Kč
Ptáčci
Id: 273907
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
71 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 89
Lutobor Hlavsa
Dívka v klobouku
Id: 277401
malba/sololit, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 78
Otto Gutfreund
Maska s náhrdelníkem (Černá maska)
Id: 277704
pálená hlína, výška plastiky 29 cm, celková výška s podstavcem 34 cm, značeno na zadní straně, doba vzniku 1919, drobné otřeniny na povrchu, stav viz foto, původní plastika
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
67 000 Kč
Příhozy: 56