Aukce LXIX./2020
Josef Jambor
Příchod jara
Id: 273811
olej/karton, rozměr 37 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba znečištěna, lokálně poškozena, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 600 Kč
Alois Wachsman
Dívka
Id: 273912
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 19 cm, pozůstalostní razítko s evidenčním číslem vpravo dole, list lokálně pomačkán, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 501 Kč
Jaroslav Háša
Konvolut dvou kusů
Id: 273804
olej/karton, rozměry každého 12,8 x 20 cm, značeno vždy ve spodní části, oděrky na rámech
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Jan Kutálek
Milosrdný Samaritán
Id: 276109
pálená hlína, glazováno, celková výška cca 27 cm, šířka cca 22 cm, značeno na spodní straně, v minulosti opravováno (prasklé ucho), stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Milan Knížák
Fuck The Cross
Id: 279003
koláž/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, popsáno v ploše, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Karel Schadt
Zimní motiv
Id: 273808
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
10 100 Kč
Příhozy: 51
Jan Kodet
Ležící
Id: 273922
patinovaná hmota (sádra?)/kamenný podstavec, výška plastiky včetně podstavce cca 21 cm, celková délka 68 cm, značeno ve spodní části sochy, oděrky na povrchu,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Kopcovitá krajina
Id: 276602
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
F. Krantz
Koťata při hře
Id: 276606
olej/dřevo, rozměr 21 x 26 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Jan Honsa
Podzim
Id: 278302
olej/lepenka, rozměr 24 x 22 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč
Pěvecký sbor
Id: 264921
dřevořezba, rozměr 74 x 39 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Setkání u lávky
Id: 276802
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 510 Kč
F. Krantz
Nad rozlitou miskou
Id: 276605
olej/dřevo, rozměr 20,5 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Roman Havelka
Skály
Id: 278208
olej/karton, rozměr 21 x 33 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Vojtěch Preissig
Hradčany
Id: 270206
akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 600 Kč