Čas na serveru 12:47:44

Aukce LXIX./2020

Josef Jambor - Příchod jara

Josef Jambor
Příchod jara

Id: 273811

olej/karton, rozměr 37 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba znečištěna, lokálně poškozena, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

Alois Wachsman - Dívka

Alois Wachsman
Dívka

Id: 273912

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 19 cm, pozůstalostní razítko s evidenčním číslem vpravo dole, list lokálně pomačkán, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
3 800

10 501

Detail

Jaroslav Háša - Konvolut dvou kusů

Jaroslav Háša
Konvolut dvou kusů

Id: 273804

olej/karton, rozměry každého 12,8 x 20 cm, značeno vždy ve spodní části, oděrky na rámech

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Kutálek - Milosrdný Samaritán

Jan Kutálek
Milosrdný Samaritán

Id: 276109

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 27 cm, šířka cca 22 cm, značeno na spodní straně, v minulosti opravováno (prasklé ucho), stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Milan Knížák - Fuck The Cross

Milan Knížák
Fuck The Cross

Id: 279003

koláž/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, popsáno v ploše, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Karel Schadt - Zimní motiv

Karel Schadt
Zimní motiv

Id: 273808

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Příhozy: 51

Jan Kodet - Ležící

Jan Kodet
Ležící

Id: 273922

patinovaná hmota (sádra?)/kamenný podstavec, výška plastiky včetně podstavce cca 21 cm, celková délka 68 cm, značeno ve spodní části sochy, oděrky na povrchu,po

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Autor neurčen - Kopcovitá krajina

Kopcovitá krajina

Id: 276602

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

F. Krantz - Koťata při hře

F. Krantz
Koťata při hře

Id: 276606

olej/dřevo, rozměr 21 x 26 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan Honsa - Podzim

Jan Honsa
Podzim

Id: 278302

olej/lepenka, rozměr 24 x 22 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Autor neurčen - Pěvecký sbor

Pěvecký sbor

Id: 264921

dřevořezba, rozměr 74 x 39 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Autor neurčen - Setkání u lávky

Setkání u lávky

Id: 276802

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

8 510

Detail

F. Krantz - Nad rozlitou miskou

F. Krantz
Nad rozlitou miskou

Id: 276605

olej/dřevo, rozměr 20,5 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Roman Havelka - Skály

Roman Havelka
Skály

Id: 278208

olej/karton, rozměr 21 x 33 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Vojtěch Preissig - Hradčany

Vojtěch Preissig
Hradčany

Id: 270206

akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

7 600

Detail