Aukce LXIX./2020
U splavu
Id: 276804
olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
7 000 Kč
Josef Král
Dalmátské pobřeží
Id: 277101
olej/překližka, rozměr 32 x 40 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 300 Kč
Bohdan Kopecký
Jižní Čechy
Id: 273917
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr výřezu 9,5 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 000 Kč
Jaroslav Háša
Potůček
Id: 273806
olej/dřevo, rozměr viditelný 19,5 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 000 Kč
Jan Kutálek
Talíř
Id: 276108
pálená hlína, glazováno, rozměr cca 36,5 x 32 cm, značeno na spodní straně
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Odpočívající dívka
Id: 278601
olej/plátno, rozměr 146 x 114 cm, celkový rozměr včetně rámu 160 x 128 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Luděk Pešek
Chrám v Korintu
Id: 279801
olej/papír/podloženo kartonem, viditelný rozměr 32 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Valérie Hachla-Myslivečková
Cesta ke mlýnu
Id: 278202
olej/plátno/překližka, rozměr 35 x 45 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 600 Kč
Josef Ferdinand Hetteš
V podloubí
Id: 276107
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 32 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 500 Kč
Stanislav Lolek
Na pastvě
Id: 279006
olej/plátno, rozměr 27 x 37 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 300 Kč
Milan Klimeš
Postavy
Id: 273805
malba/papír, rozměr 65 x 90 cm, neznačeno, poškozeno ve vrchní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 900 Kč
Antonín Kybal
Abstrakce
Id: 273904
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 60 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Stromy u vody
Id: 279602
olej/plátno, rozměr 73 x 62 cm, značeno vpravo dole a vlevo nahoře Sárkány, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, volné plátno,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Václav Hejna
Portrét
Id: 279005
olej/lepenka, rozměr viditelný 22,5 x 31 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 000 Kč
Johann Joseph Freidhoff
Angelica a Medor s pastýři
Id: 278607
mezzotinta/papír, rozměr mezzotinty 68 x 48 cm, popsáno ve spodní části, list znečištěn hnědými tečkami, na několika místech lokálně poškozeno, stav viz foto, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč