Čas na serveru 00:36:56

Aukce LXIX./2020

  Autor neurčen - U splavu

U splavu

Id: 276804

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef Král - Dalmátské pobřeží

Josef Král
Dalmátské pobřeží

Id: 277101

olej/překližka, rozměr 32 x 40 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

6 300

Detail

Bohdan Kopecký - Jižní Čechy

Bohdan Kopecký
Jižní Čechy

Id: 273917

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr výřezu 9,5 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno,po

Vyvolávací cena:
500

6 000

Detail

Jaroslav Háša - Potůček

Jaroslav Háša
Potůček

Id: 273806

olej/dřevo, rozměr viditelný 19,5 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

6 000

Detail

Jan Kutálek - Talíř

Jan Kutálek
Talíř

Id: 276108

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 36,5 x 32 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Odpočívající dívka

Neznačeno
Odpočívající dívka

Id: 278601

olej/plátno, rozměr 146 x 114 cm, celkový rozměr včetně rámu 160 x 128 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Luděk  Pešek - Chrám v Korintu

Luděk Pešek
Chrám v Korintu

Id: 279801

olej/papír/podloženo kartonem, viditelný rozměr 32 x 40 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Valérie  Hachla-Myslivečková - Cesta ke mlýnu

Valérie Hachla-Myslivečková
Cesta ke mlýnu

Id: 278202

olej/plátno/překližka, rozměr 35 x 45 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Josef Ferdinand Hetteš - V podloubí

Josef Ferdinand Hetteš
V podloubí

Id: 276107

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 32 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Stanislav Lolek - Na pastvě

Stanislav Lolek
Na pastvě

Id: 279006

olej/plátno, rozměr 27 x 37 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

4 300

Detail

Milan Klimeš - Postavy

Milan Klimeš
Postavy

Id: 273805

malba/papír, rozměr 65 x 90 cm, neznačeno, poškozeno ve vrchní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

3 900

Detail

Antonín Kybal - Abstrakce

Antonín Kybal
Abstrakce

Id: 273904

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 60 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

  Autor neurčen - Stromy u vody

Stromy u vody

Id: 279602

olej/plátno, rozměr 73 x 62 cm, značeno vpravo dole a vlevo nahoře Sárkány, poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, volné plátno,po

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Václav Hejna - Portrét

Václav Hejna
Portrét

Id: 279005

olej/lepenka, rozměr viditelný 22,5 x 31 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Johann Joseph Freidhoff - Angelica a Medor s pastýři

Johann Joseph Freidhoff
Angelica a Medor s pastýři

Id: 278607

mezzotinta/papír, rozměr mezzotinty 68 x 48 cm, popsáno ve spodní části, list znečištěn hnědými tečkami, na několika místech lokálně poškozeno, stav viz foto, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 100

Detail