Aukce LXIX./2020
The Queen
Id: 277601
fotografie, rozměr 30 x 40,6 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 66
Alois Schneiderka
V krčmě
Id: 1238
olej/plátno/karton, rozměr 43 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
42 000 Kč
Josef Šíma
Peysage
Id: 276902
kresba tuží/papír, rozměr kresby 10,8 x 14,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, výstavní razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 60
Jan Smetana
Akt se žlutým ručníkem
Id: 275806
olej/sololit, rozměr 69 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 50
Jan Rapin
Krásná pošetilost
Id: 276303
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Antonín Hudeček
Na řece
Id: 277002
olej/lepenka, rozměr 44 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 51
Josef Holub
Úplněk
Id: 281101
olej/lepenka, rozměr viditelný 24 x 31 cm, značeno a datováno 1911 vpravo dole, drobné oděrky na rámu, vzácná raná práce
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
39 500 Kč
Příhozy: 49
Josef Ullmann
Horská cesta
Id: 276404
olej/karton, rozměr viditelný 53 x 39 cm, značeno monogramem vpravo dole, doba vzniku kolem 1895, mnichovské období, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
39 000 Kč
Karel Chaba
Dva stromy
Id: 279004
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč
Dominik Schuhfried
Děti s kozlíkem
Id: 278101
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno a datováno 1869 vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko, obraz v minulosti restaurován, drobné oděrky na dekorativním rámování
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
38 000 Kč
František Kaván
Krajina
Id: 279205
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 39 x 49 cm, značeno, datováno s věnováním vlevo nahoře, plátno ve spodní části nastaveno autorem viz foto, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
38 000 Kč
Antonín Procházka
Květinový trh v Marakeši
Id: 279206
olej/plátno, rozměr 67 x 103 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku mezi lety 1930-40, rámováno
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
38 000 Kč
Ptáček
Id: 279001
bronzová plastika, rozměr včetně podstavce 12 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 9560
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
37 777 Kč
Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
Závody vozatajů v Římě
Id: 276601
olej/plátno, rozměr 82 x 129 cm, rozměr s rámem 110 x 157 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
37 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Poslední večeře
Id: 279103
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 42 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 51