Čas na serveru 14:40:14

Aukce LXIX./2020

Jan Saudek - The Queen

The Queen

Id: 277601

fotografie, rozměr 30 x 40,6 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 66

Alois Schneiderka - V krčmě

Alois Schneiderka
V krčmě

Id: 1238

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Josef  Šíma - Peysage

Josef Šíma
Peysage

Id: 276902

kresba tuží/papír, rozměr kresby 10,8 x 14,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, výstavní razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 60

Jan  Smetana - Akt se žlutým ručníkem

Jan Smetana
Akt se žlutým ručníkem

Id: 275806

olej/sololit, rozměr 69 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

40 000

Detail

Příhozy: 50

Jan Rapin - Krásná pošetilost

Jan Rapin
Krásná pošetilost

Id: 276303

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Antonín Hudeček - Na řece

Antonín Hudeček
Na řece

Id: 277002

olej/lepenka, rozměr 44 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

40 000

Detail

Příhozy: 51

 Josef Holub - Úplněk

Josef Holub
Úplněk

Id: 281101

olej/lepenka, rozměr viditelný 24 x 31 cm, značeno a datováno 1911 vpravo dole, drobné oděrky na rámu, vzácná raná práce

Vyvolávací cena:
4 800

39 500

Detail

Příhozy: 49

Josef Ullmann - Horská cesta

Josef Ullmann
Horská cesta

Id: 276404

olej/karton, rozměr viditelný 53 x 39 cm, značeno monogramem vpravo dole, doba vzniku kolem 1895, mnichovské období, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

39 000

Detail

Karel Chaba  - Dva stromy

Karel Chaba
Dva stromy

Id: 279004

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Dominik Schuhfried - Děti s kozlíkem

Dominik Schuhfried
Děti s kozlíkem

Id: 278101

olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno a datováno 1869 vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko, obraz v minulosti restaurován, drobné oděrky na dekorativním rámování

Vyvolávací cena:
11 000

38 000

Detail

František Kaván - Krajina

František Kaván
Krajina

Id: 279205

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 39 x 49 cm, značeno, datováno s věnováním vlevo nahoře, plátno ve spodní části nastaveno autorem viz foto, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Antonín Procházka - Květinový trh v Marakeši

Antonín Procházka
Květinový trh v Marakeši

Id: 279206

olej/plátno, rozměr 67 x 103 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku mezi lety 1930-40, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

38 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 279001

bronzová plastika, rozměr včetně podstavce 12 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 9560

Vyvolávací cena:

37 777

Detail

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff - Závody vozatajů v Římě

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
Závody vozatajů v Římě

Id: 276601

olej/plátno, rozměr 82 x 129 cm, rozměr s rámem 110 x 157 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
11 000

37 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Poslední večeře

Oldřich Kulhánek
Poslední večeře

Id: 279103

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 42 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 51