Aukce LXIX./2020
Vojtěch Sedláček
Podzimní krajina
Id: 278207
olej/deska, rozměr 19 x 28 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 000 Kč
Neznačeno
V lese
Id: 273810
olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 500 Kč
Josef Jambor
Stromy
Id: 278301
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Josef s ratolestí
Id: 279008
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, doba vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Jan Honsa
U rybníka
Id: 276405
olej/lepenka, rozměr 49,5 x 59,5 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám, zaskleno, lepenka prohnutá, drobné nedostatečnosti v malbě viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 000 Kč
Vojtěch Martinka
Cesta vesničkou
Id: 277802
olej/plátno, rozměr 40,5 x 30,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč
Jaroslav Panuška
Ilustrace k pohádkám
Id: 278802
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
16 000 Kč
Pasta Oner
ICECREAM - red
Id: 276202
serigrafie/papír, rozměr tisku 60,5 x 85 cm, značeno a číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Miloš Kurovský
Malý duch
Id: 276603
pastel/velur, rozměr listu 47 x 62 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
15 500 Kč
František Tichý
Klaun
Id: 276909
kresba/papír, rozměr ve výřezu 9,6 x 13,2 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, adjustováno v pouzdře
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč
Příhozy: 58
Bohumil Čížek
Neděle
Id: 276203
olej/překližka, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Karel Schadt
Jinovatka v lese
Id: 277301
olej/karton, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 000 Kč
František Zikmund
Zátiší s rybami
Id: 276403
olej/karton, rozměr 21 x 41 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 500 Kč
Neznačeno
Na pastvě
Id: 278403
olej/plátno, rozměr 44 x 61 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, 19. stol., po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč
Karel Hodr
Pohled na Sovovy mlýny
Id: 272501
olej/lepenka, rozměr 33 x 64 cm, značeno vpravo dole, lepenka prohnutá, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 001 Kč