Čas na serveru 05:56:49

Aukce LXIX./2020

Vojtěch  Sedláček - Podzimní krajina

Vojtěch Sedláček
Podzimní krajina

Id: 278207

olej/deska, rozměr 19 x 28 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

  Neznačeno - V lese

Neznačeno
V lese

Id: 273810

olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Josef Jambor - Stromy

Josef Jambor
Stromy

Id: 278301

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Olbram Zoubek - Josef s ratolestí

Josef s ratolestí

Id: 279008

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, doba vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jan Honsa - U rybníka

Jan Honsa
U rybníka

Id: 276405

olej/lepenka, rozměr 49,5 x 59,5 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám, zaskleno, lepenka prohnutá, drobné nedostatečnosti v malbě viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Vojtěch Martinka - Cesta vesničkou

Vojtěch Martinka
Cesta vesničkou

Id: 277802

olej/plátno, rozměr 40,5 x 30,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jaroslav Panuška - Ilustrace k pohádkám

Jaroslav Panuška
Ilustrace k pohádkám

Id: 278802

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 29 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

16 000

Detail

Pasta  Oner - ICECREAM - red

Pasta Oner
ICECREAM - red

Id: 276202

serigrafie/papír, rozměr tisku 60,5 x 85 cm, značeno a číslováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Miloš Kurovský - Malý duch

Miloš Kurovský
Malý duch

Id: 276603

pastel/velur, rozměr listu 47 x 62 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 200

15 500

Detail

František  Tichý - Klaun

František Tichý
Klaun

Id: 276909

kresba/papír, rozměr ve výřezu 9,6 x 13,2 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, adjustováno v pouzdře

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Příhozy: 58

Bohumil Čížek - Neděle

Bohumil Čížek
Neděle

Id: 276203

olej/překližka, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Karel Schadt - Jinovatka v lese

Karel Schadt
Jinovatka v lese

Id: 277301

olej/karton, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

15 000

Detail

František Zikmund - Zátiší s rybami

František Zikmund
Zátiší s rybami

Id: 276403

olej/karton, rozměr 21 x 41 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

  Neznačeno - Na pastvě

Neznačeno
Na pastvě

Id: 278403

olej/plátno, rozměr 44 x 61 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, 19. stol., po

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Karel Hodr - Pohled na Sovovy mlýny

Karel Hodr
Pohled na Sovovy mlýny

Id: 272501

olej/lepenka, rozměr 33 x 64 cm, značeno vpravo dole, lepenka prohnutá, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

14 001

Detail