Aukce LXV./2020
František Tichý
Muž u kostela
Id: 253703
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 500 Kč
Z cest po Francii
Id: 255101
kombinovaná technika/tempera/pastel/karton, rozměr listu 27 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
7 500 Kč
Otto Gutfreund
Vzhlížející
Id: 250941
patinovaná sádra na dřevěném podstavci, výška plastiky cca 31 cm, výška včetně dřevěného podstavce 34 cm, neznačeno, drobné oděrky na povrchu, po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Jan Go Raitr
Tajemný les
Id: 253407
olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně datováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Pravoslav Kotík
Na pláži
Id: 253702
akvarel/papír, rozměr listu 30 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 690 Kč
Milan Klimeš
Rozhovor v zahradě
Id: 258606
olej/plátno, rozměr 47 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Pocta Jaroslavu Seifertovi
Id: 256101
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
František Gross
Konvolut tří kusů
Id: 254726
litografie/papír, rozměry 21 x 18,5 cm, 15 x 11 cm a 15 x 11 cm, vše značeno, číslováno a datováno na spodní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 100 Kč
5 750 Kč
Neznačeno
Kompozice I.
Id: 250926
malba/sololit, rozměr 74 x 79 cm, oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 700 Kč
Maurice Fievet
Na moři
Id: 254724
malba/plátno/lepenka, rozměr viditelný 40 x 69 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 533 Kč
Karl Kaufmann
Vesnička
Id: 255404
olej/deska, rozměr 20,5 x 26 cm, značeno pseudonymem J. Rollin vpravo dole, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Miroslava Vrbová - Štefková
Z cirkusu
Id: 255405
olej/karton, rozměr viditelný 38 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
5 500 Kč
Milan Klimeš
Ticho
Id: 258603
olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno vpravo dole s datací, olištováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Procesí
Id: 253303
kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 37 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 000 Kč
Neznačeno
Učenec
Id: 254410
polychromovaná dřevěná plastika, celková výška 70 cm, na povrchu lokálně poškozeno, přelom 18./19. století, (Čína?)
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč