Čas na serveru 06:39:57

Aukce LXV./2020

František  Tichý - Muž u kostela

František Tichý
Muž u kostela

Id: 253703

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

7 500

Detail

Ota Janeček - Z cest po Francii

Z cest po Francii

Id: 255101

kombinovaná technika/tempera/pastel/karton, rozměr listu 27 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

7 500

Detail

Otto Gutfreund - Vzhlížející

Otto Gutfreund
Vzhlížející

Id: 250941

patinovaná sádra na dřevěném podstavci, výška plastiky cca 31 cm, výška včetně dřevěného podstavce 34 cm, neznačeno, drobné oděrky na povrchu, po

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Go Raitr - Tajemný les

Jan Go Raitr
Tajemný les

Id: 253407

olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně datováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Pravoslav Kotík - Na pláži

Pravoslav Kotík
Na pláži

Id: 253702

akvarel/papír, rozměr listu 30 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 690

Detail

Milan Klimeš - Rozhovor v zahradě

Milan Klimeš
Rozhovor v zahradě

Id: 258606

olej/plátno, rozměr 47 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Pocta Jaroslavu Seifertovi

Oldřich Kulhánek
Pocta Jaroslavu Seifertovi

Id: 256101

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Gross - Konvolut tří kusů

František Gross
Konvolut tří kusů

Id: 254726

litografie/papír, rozměry 21 x 18,5 cm, 15 x 11 cm a 15 x 11 cm, vše značeno, číslováno a datováno na spodní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 100

5 750

Detail

  Neznačeno - Kompozice I.

Neznačeno
Kompozice I.

Id: 250926

malba/sololit, rozměr 74 x 79 cm, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:
1 200

5 700

Detail

Maurice Fievet - Na moři

Maurice Fievet
Na moři

Id: 254724

malba/plátno/lepenka, rozměr viditelný 40 x 69 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

5 533

Detail

Karl Kaufmann - Vesnička

Karl Kaufmann
Vesnička

Id: 255404

olej/deska, rozměr 20,5 x 26 cm, značeno pseudonymem J. Rollin vpravo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Miroslava  Vrbová - Štefková - Z cirkusu

Miroslava Vrbová - Štefková
Z cirkusu

Id: 255405

olej/karton, rozměr viditelný 38 x 28 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 600

Detail

Milan Klimeš - Ticho

Milan Klimeš
Ticho

Id: 258603

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno vpravo dole s datací, olištováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Procesí

Vilém (Willi) Nowak
Procesí

Id: 253303

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 37 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

  Neznačeno - Učenec

Neznačeno
Učenec

Id: 254410

polychromovaná dřevěná plastika, celková výška 70 cm, na povrchu lokálně poškozeno, přelom 18./19. století, (Čína?)

Vyvolávací cena:

Detail