Čas na serveru 00:12:07

Aukce LXV./2020

Eduard Stavinoha - Krajina s vycházejícím slunce

Eduard Stavinoha
Krajina s vycházejícím slunce

Id: 253701

tempera/papír, rozměr 37 x 50 cm, značeno monogramem s datací vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 156

Detail

Příhozy: 49

Robert Piesen  - Portrét

Robert Piesen
Portrét

Id: 254707

tuž/papír, rozměr ve výřezu 32 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail

František  Tichý - Studie klauna

František Tichý
Studie klauna

Id: 254725

akvarelová kresba/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Neznačeno - Merkur (bůh obchodu)

Neznačeno
Merkur (bůh obchodu)

Id: 254732

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 40 cm, výška celková 52 cm, hůl mírně ohnutá, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Emler - U moře

František Emler
U moře

Id: 257102

kombinovaná technika/malba/deska, rozměr 19 x 41 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 800

Detail

Johan Josef Rainer - Květinové zátiší

Johan Josef Rainer
Květinové zátiší

Id: 259401

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

9 599

Detail

Příhozy: 49

Max Švabinský - Studie ženy

Max Švabinský
Studie ženy

Id: 255503

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, sta viz foto

Vyvolávací cena:

9 555

Detail

Karel Langer - Mořský příboj

Karel Langer
Mořský příboj

Id: 256902

olej/plátno/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, neznačeno, původní adjustace s mosazným štítkem, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Neznačeno - Hrad Hohenwerfen

Neznačeno
Hrad Hohenwerfen

Id: 250928

olej/karton, rozměr 40 x 55,5 cm, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

9 013

Detail

Carl Kauba - Popelník

Carl Kauba
Popelník

Id: 250724

kamenný popelník s bronzovými plastikami, jedna figura značena na spodní části monogramem, průměr cca 23 cm, výška celková 16 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Kamil Lhoták - Na procházce

Kamil Lhoták
Na procházce

Id: 254408

barevná kresba/papír, rozměr viditelný 7 x 4,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jiří Georg Dokoupil - Abstraktní kompozice

Jiří Georg Dokoupil
Abstraktní kompozice

Id: 253603

pastel/papír, rozměr listu 55,5 x 41,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 700

Detail

Zdeňka Burghauserová - Děvčata

Zdeňka Burghauserová
Děvčata

Id: 255403

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 63 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

8 700

Detail

Kamil Lhoták - Kameny

Kamil Lhoták
Kameny

Id: 253505

litografie/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 200

8 000

Detail

Karel Chaba  - Ležící

Karel Chaba
Ležící

Id: 256501

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr listu cca 24 x 46 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

8 000

Detail