Aukce LXV./2020
Eduard Stavinoha
Krajina s vycházejícím slunce
Id: 253701
tempera/papír, rozměr 37 x 50 cm, značeno monogramem s datací vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 156 Kč
Příhozy: 49
Robert Piesen
Portrét
Id: 254707
tuž/papír, rozměr ve výřezu 32 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč
František Tichý
Studie klauna
Id: 254725
akvarelová kresba/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Neznačeno
Merkur (bůh obchodu)
Id: 254732
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 40 cm, výška celková 52 cm, hůl mírně ohnutá, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
František Emler
U moře
Id: 257102
kombinovaná technika/malba/deska, rozměr 19 x 41 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 800 Kč
Johan Josef Rainer
Květinové zátiší
Id: 259401
olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
9 599 Kč
Příhozy: 49
Max Švabinský
Studie ženy
Id: 255503
kresba/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, sta viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 555 Kč
Karel Langer
Mořský příboj
Id: 256902
olej/plátno/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, neznačeno, původní adjustace s mosazným štítkem, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Neznačeno
Hrad Hohenwerfen
Id: 250928
olej/karton, rozměr 40 x 55,5 cm, zaskleno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 013 Kč
Carl Kauba
Popelník
Id: 250724
kamenný popelník s bronzovými plastikami, jedna figura značena na spodní části monogramem, průměr cca 23 cm, výška celková 16 cm, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Kamil Lhoták
Na procházce
Id: 254408
barevná kresba/papír, rozměr viditelný 7 x 4,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Jiří Georg Dokoupil
Abstraktní kompozice
Id: 253603
pastel/papír, rozměr listu 55,5 x 41,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 700 Kč
Zdeňka Burghauserová
Děvčata
Id: 255403
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 63 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 700 Kč
Kamil Lhoták
Kameny
Id: 253505
litografie/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 000 Kč
Karel Chaba
Ležící
Id: 256501
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr listu cca 24 x 46 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 000 Kč