Čas na serveru 14:30:56

Aukce LXV./2020

Bohumír Dvorský - Krajina

Bohumír Dvorský
Krajina

Id: 257103

olej/plátno, rozměr 24 x 55,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Gustav Zindel - U rybníka

Gustav Zindel
U rybníka

Id: 250929

olej/plátno, rozměr 44 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

12 111

Detail

Vojtěch  Sedláček - Při odpočinku

Vojtěch Sedláček
Při odpočinku

Id: 256201

kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr cca 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

12 000

Detail

  Neznačeno - Kamenitá krajina

Neznačeno
Kamenitá krajina

Id: 257001

olej/plátno, rozměr 23 x 20 cm, neznačeno, J. Navrátil - okruh, rentoilováno, poškozená dekorativní adjustace s původním štítkem

Vyvolávací cena:
7 500

11 500

Detail

František Emler - Akt

František Emler
Akt

Id: 254609

kombinovaná technika/deska, rozměr 36 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

11 300

Detail

Oldřich Kulhánek - Máj

Oldřich Kulhánek
Máj

Id: 254702

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 212

Detail

Účastníci: 21

Josef Lehoučka - V zahradě

Josef Lehoučka
V zahradě

Id: 250824

malba/kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr 32 x 21 cm, značeno vlevo dole, datováno, přípis na zadní straně, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 600

11 000

Detail

František Xaver  Böhm - Opatovický rybník

František Xaver Böhm
Opatovický rybník

Id: 254402

olej/plátno, rozměr 79 x 100 cm, značeno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Václav Březina - Letní krajina

Václav Březina
Letní krajina

Id: 254501

olej/lepenka, rozměr 40 x 47 cm, nezřetelně značeno vpravo dole, drobně poškozená malba, doba vzniku kolem roku 1905, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František  Max - Z Malé Strany

František Max
Z Malé Strany

Id: 256601

olej/karton, rozměr 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Vincenc Vingler - Konvolut dvou kusů

Vincenc Vingler
Konvolut dvou kusů

Id: 250943

patinovaná sádra/dřevěný podstavec, jeden kus značen, rozměry včetně podstavce 13 cm a 19,5 cm, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Othon Coubine - Portrét dívky

Othon Coubine
Portrét dívky

Id: 250818

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

10 501

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 250717

olej/dřevo, rozměr 26 x 31 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Velčovský - Cestou k Buchlovu

Josef Velčovský
Cestou k Buchlovu

Id: 255301

akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
3 600

10 500

Detail

Účastníci: 19

Václav Koutský - V kavárně

Václav Koutský
V kavárně

Id: 257101

olej/plátno, rozměr 26,5 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, celkový rozměr 50 x 72 cm, drobné nedostatečnosti v malbě, autorsky rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 500

Detail