Aukce LXV./2020
Bohumír Dvorský
Krajina
Id: 257103
olej/plátno, rozměr 24 x 55,5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč
Gustav Zindel
U rybníka
Id: 250929
olej/plátno, rozměr 44 x 66 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 111 Kč
Vojtěch Sedláček
Při odpočinku
Id: 256201
kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr cca 40 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
12 000 Kč
Neznačeno
Kamenitá krajina
Id: 257001
olej/plátno, rozměr 23 x 20 cm, neznačeno, J. Navrátil - okruh, rentoilováno, poškozená dekorativní adjustace s původním štítkem
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
11 500 Kč
František Emler
Akt
Id: 254609
kombinovaná technika/deska, rozměr 36 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 300 Kč
Oldřich Kulhánek
Máj
Id: 254702
litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 212 Kč
Účastníci: 21
Josef Lehoučka
V zahradě
Id: 250824
malba/kombinovaná technika/koláž/lepenka, rozměr 32 x 21 cm, značeno vlevo dole, datováno, přípis na zadní straně, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
11 000 Kč
František Xaver Böhm
Opatovický rybník
Id: 254402
olej/plátno, rozměr 79 x 100 cm, značeno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč
Václav Březina
Letní krajina
Id: 254501
olej/lepenka, rozměr 40 x 47 cm, nezřetelně značeno vpravo dole, drobně poškozená malba, doba vzniku kolem roku 1905, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
František Max
Z Malé Strany
Id: 256601
olej/karton, rozměr 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
Vincenc Vingler
Konvolut dvou kusů
Id: 250943
patinovaná sádra/dřevěný podstavec, jeden kus značen, rozměry včetně podstavce 13 cm a 19,5 cm, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
Othon Coubine
Portrét dívky
Id: 250818
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 501 Kč
Zátiší
Id: 250717
olej/dřevo, rozměr 26 x 31 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Josef Velčovský
Cestou k Buchlovu
Id: 255301
akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 600 Kč
10 500 Kč
Účastníci: 19
Václav Koutský
V kavárně
Id: 257101
olej/plátno, rozměr 26,5 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, celkový rozměr 50 x 72 cm, drobné nedostatečnosti v malbě, autorsky rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč