Čas na serveru 15:24:28

Aukce LXV./2020

Jitka Válová - Postavy

Jitka Válová
Postavy

Id: 254705

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 26,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

3 600

Detail

  Autor neurčen - Nepříjemné překvapení

Nepříjemné překvapení

Id: 254401

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, nečitelně značeno vlevo dole, zničený rám

Vyvolávací cena:
2 800

3 200

Detail

František Krčmář - Abstraktní kompozice

František Krčmář
Abstraktní kompozice

Id: 255303

malba/plátno/deska, rozměr 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

3 100

Detail

  Autor neurčen - Představy

Představy

Id: 258604

olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, 60. léta, olištováno

Vyvolávací cena:
800

Detail

Jaromír Stretti - Zamponi - Nábřeží v Paříži

Jaromír Stretti - Zamponi
Nábřeží v Paříži

Id: 258608

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 34 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

Detail

Vincenc Vingler - Pstruh

Vincenc Vingler
Pstruh

Id: 245712

patinovaná sádra na dřevěném podstavci, celková výška 18,5 cm, délka 31 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 800

2 900

Detail

  Autor neurčen - Kompozice II.

Kompozice II.

Id: 250927

malba/sololit, rozměr 83 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

2 900

Detail

Antonín  Augusta - Tichá voda

Antonín Augusta
Tichá voda

Id: 258607

olej/karton, rozměr 50 x 77 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

2 877

Detail

František Ronovský - Portrét

František Ronovský
Portrét

Id: 254720

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, v ploše poškozeno hnědými tečkami, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

2 800

Detail

Milan Knížák - Hard Silver Flames

Milan Knížák
Hard Silver Flames

Id: 254718

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 47 cm, popsáno a datováno v ploše, značeno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

2 700

Detail

František Emler - Pivoňky

František Emler
Pivoňky

Id: 254610

kombinovaná technika/tempera/olej/lepenka, rozměr 31 x 20 cm, značeno vlevo dole, lepenka značně prohnutá, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
500

2 600

Detail

Alois Fišárek - O žních

Alois Fišárek
O žních

Id: 256403

tempera/papír, rozměr 49 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Autor neurčen - Z venkova

Z venkova

Id: 250925

malba/plátno, rozměr 70 x 93 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

2 200

Detail

  Autor neurčen - Portrét důstojníka

Portrét důstojníka

Id: 258601

akvarel/papír, viditelná velikost 23,5 x 18 cm, značeno a datováno 1837, původní rámeček, zvlněný papír, pod sklem zaprášeno

Vyvolávací cena:
800

2 100

Detail

Jiří Duba - Možná král

Jiří Duba
Možná král

Id: 255302

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, neznačeno, štítek na zadní straně, kovový rám

Vyvolávací cena:

Detail