Aukce LXV./2020
Jitka Válová
Postavy
Id: 254705
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 26,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 600 Kč
Nepříjemné překvapení
Id: 254401
olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, nečitelně značeno vlevo dole, zničený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 200 Kč
František Krčmář
Abstraktní kompozice
Id: 255303
malba/plátno/deska, rozměr 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 100 Kč
Představy
Id: 258604
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, 60. léta, olištováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 000 Kč
Jaromír Stretti - Zamponi
Nábřeží v Paříži
Id: 258608
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 34 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 000 Kč
Vincenc Vingler
Pstruh
Id: 245712
patinovaná sádra na dřevěném podstavci, celková výška 18,5 cm, délka 31 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 900 Kč
Kompozice II.
Id: 250927
malba/sololit, rozměr 83 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 900 Kč
Antonín Augusta
Tichá voda
Id: 258607
olej/karton, rozměr 50 x 77 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 877 Kč
František Ronovský
Portrét
Id: 254720
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, v ploše poškozeno hnědými tečkami, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 800 Kč
Milan Knížák
Hard Silver Flames
Id: 254718
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 47 cm, popsáno a datováno v ploše, značeno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 700 Kč
František Emler
Pivoňky
Id: 254610
kombinovaná technika/tempera/olej/lepenka, rozměr 31 x 20 cm, značeno vlevo dole, lepenka značně prohnutá, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 600 Kč
Alois Fišárek
O žních
Id: 256403
tempera/papír, rozměr 49 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Z venkova
Id: 250925
malba/plátno, rozměr 70 x 93 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 200 Kč
Portrét důstojníka
Id: 258601
akvarel/papír, viditelná velikost 23,5 x 18 cm, značeno a datováno 1837, původní rámeček, zvlněný papír, pod sklem zaprášeno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 100 Kč
Jiří Duba
Možná král
Id: 255302
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, neznačeno, štítek na zadní straně, kovový rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč