Aukce LXV./2020
Otto Stritzko
Pohled na Krnov
Id: 250919
olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Jiří Jarolím
Zátiší
Id: 254717
malba/karton, rozměr 49 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Pýcha
Id: 250920
malba/plátno, rozměr 55,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 400 Kč
Franta Volf
Silnice v krajině
Id: 254733
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 45,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Konvolut dvou kusů
Id: 258605
kresba/papír, rozměry listů 57,5 x 42 a 50 x 35,5 cm, oba listy značeny, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 200 Kč
Neznačeno
Na cestě
Id: 250932
malba/plátno, rozměr 65 x 85 cm, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč
Jaroslav Zajíc
Šachové figury
Id: 254721
malba/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, poškozené olištování
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč
Bez názvu
Id: 258602
barevná rytina/papír, rozměr ve výřezu 39 x 48,5 cm, popsáno ve spodní části, list mírně poškozen viz foto, popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč