Čas na serveru 06:08:24

Aukce LXV./2020

Otto Stritzko - Pohled na Krnov

Otto Stritzko
Pohled na Krnov

Id: 250919

olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jiří Jarolím - Zátiší

Jiří Jarolím
Zátiší

Id: 254717

malba/karton, rozměr 49 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Autor neurčen - Pýcha

Pýcha

Id: 250920

malba/plátno, rozměr 55,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail

Franta Volf - Silnice v krajině

Franta Volf
Silnice v krajině

Id: 254733

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 45,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Konvolut dvou kusů

Jaroslav Veris (Zamazal)
Konvolut dvou kusů

Id: 258605

kresba/papír, rozměry listů 57,5 x 42 a 50 x 35,5 cm, oba listy značeny, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

1 200

Detail

  Neznačeno - Na cestě

Neznačeno
Na cestě

Id: 250932

malba/plátno, rozměr 65 x 85 cm, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
500

1 100

Detail

Jaroslav Zajíc - Šachové figury

Jaroslav Zajíc
Šachové figury

Id: 254721

malba/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, poškozené olištování

Vyvolávací cena:
500

Detail

  Autor neurčen - Bez názvu

Bez názvu

Id: 258602

barevná rytina/papír, rozměr ve výřezu 39 x 48,5 cm, popsáno ve spodní části, list mírně poškozen viz foto, popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
800

900

Detail