Aukce LXV./2020
Žena
Id: 254001
bronzová plastika/podstavec, výška plastiky 44,5 cm, celková výška s podstavcem 49 cm, značeno na plintě, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 67
Josef Jíra
Pod Malou Skálou
Id: 257301
olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, malba na několika místech poškozena, olištováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
56 000 Kč
Andy Warhol
Mickey Mouse
Id: 254003
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 16/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 60
Oldřich Hlavsa
Ve vrbičkách
Id: 256701
olej/plátno, rozměr 79 x 65 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozená malba (dírka), oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 54
František Kaván
Na Chrudimce u Starých Hamrů
Id: 254304
olej/karton, rozměr 39 x 52 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 500 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 60
Marie
Id: 252108
olovo/cín/zlato, rozměr reliéfu 15,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
51 000 Kč
Pavla Mautnerová
Kompozice v červeném
Id: 254607
strukturální malba/deska, rozměr 53,5 x 40,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
50 000 Kč
Jan Štursa
Raněný
Id: 256806
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 49 cm, výška celková 53 cm, značeno na podstavci, původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
48 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 50
Karel Souček (Bor)
Město
Id: 250922
olej/plátno, rozměr 49 x 70 cm, značeno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 66
Emil Filla
Hlava
Id: 259202
patinovaná sádra, výška 53 cm, neznačeno, původní stav s lokálními otřeninami
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
46 000 Kč
Jan Štursa
Dary nebes a země
Id: 256807
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 35 cm, celková výška 37,5 cm, značeno a datováno na podstavci, původní starý odlitek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 56
František Max
Pražský hrad
Id: 256602
olej/karton, rozměr 43 x 30 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 81
Jan Kutálek
Čertík
Id: 256301
pálená hlína, glazováno, výška cca 16,5 cm, značeno na spodní části
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 500 Kč
Ptáček
Id: 253204
bronzová plastika, celková výška s podstavcem 9,5 cm, šířka 7,2 cm, značeno na podstavci monogramem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 001 Kč
Příhozy: 65
Gustav Porš
Pohled na Vrbatův Kostelec
Id: 252103
olej/plátno, rozměr 74 x 84 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
40 000 Kč