Čas na serveru 00:09:44

Aukce LXV./2020

  Autor neurčen - Žena

Žena

Id: 254001

bronzová plastika/podstavec, výška plastiky 44,5 cm, celková výška s podstavcem 49 cm, značeno na plintě, stav viz foto

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 67

Josef Jíra - Pod Malou Skálou

Josef Jíra
Pod Malou Skálou

Id: 257301

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, malba na několika místech poškozena, olištováno

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Andy Warhol - Mickey Mouse

Andy Warhol
Mickey Mouse

Id: 254003

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 16/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 60

Oldřich Hlavsa - Ve vrbičkách

Oldřich Hlavsa
Ve vrbičkách

Id: 256701

olej/plátno, rozměr 79 x 65 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozená malba (dírka), oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 54

František Kaván - Na Chrudimce u Starých Hamrů

František Kaván
Na Chrudimce u Starých Hamrů

Id: 254304

olej/karton, rozměr 39 x 52 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

51 500

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 60

Olbram Zoubek - Marie

Marie

Id: 252108

olovo/cín/zlato, rozměr reliéfu 15,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Pavla Mautnerová - Kompozice v červeném

Pavla Mautnerová
Kompozice v červeném

Id: 254607

strukturální malba/deska, rozměr 53,5 x 40,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno,po

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 256806

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 49 cm, výška celková 53 cm, značeno na podstavci, původní starý odlitek

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 50

Karel Souček (Bor) - Město

Karel Souček (Bor)
Město

Id: 250922

olej/plátno, rozměr 49 x 70 cm, značeno a datováno na zadní straně, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 66

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 259202

patinovaná sádra, výška 53 cm, neznačeno, původní stav s lokálními otřeninami

Vyvolávací cena:
8 000

46 000

Detail

Jan Štursa - Dary nebes a země

Jan Štursa
Dary nebes a země

Id: 256807

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 35 cm, celková výška 37,5 cm, značeno a datováno na podstavci, původní starý odlitek

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 56

František  Max - Pražský hrad

František Max
Pražský hrad

Id: 256602

olej/karton, rozměr 43 x 30 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 81

Jan Kutálek - Čertík

Jan Kutálek
Čertík

Id: 256301

pálená hlína, glazováno, výška cca 16,5 cm, značeno na spodní části

Vyvolávací cena:

41 500

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 253204

bronzová plastika, celková výška s podstavcem 9,5 cm, šířka 7,2 cm, značeno na podstavci monogramem

Vyvolávací cena:

41 001

Detail

Příhozy: 65

Gustav  Porš - Pohled na Vrbatův Kostelec

Gustav Porš
Pohled na Vrbatův Kostelec

Id: 252103

olej/plátno, rozměr 74 x 84 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail