Aukce LXV./2020
Jan Rapin
Norská píseň
Id: 257701
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 48
Kristian Kodet
Spojené hlavy
Id: 257902
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 23,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
31 000 Kč
Ernest Neuschul
Žena v červených šatech
Id: 255401
malba/sololit, rozměr 66 x 45 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám, přiložen certifikát autenticity
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
30 000 Kč
Jiří Máška
Loď duchů
Id: 255901
malba/plátno, rozměr 94 x 119 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
Václav Rabas
Polní cesta
Id: 256805
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby 16 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno. oděrky na rámu, na zadní straně původní štítky
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 65
Josef Kadula
Abstrakce v modrém
Id: 258001
olej/plátno, rozměr 59 x 115 cm, značeno vpravo dole, datováno 64, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Karel Těšínský
Na řece
Id: 257801
olej/plátno, rozměr malby 47 x 67 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně štítek soupisu díla
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Josef Jambor
Zimní krajina
Id: 258201
olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, značeno vpravo dole, odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč
Kamil Lhoták
Postava muže
Id: 252005
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
27 000 Kč
František Jiroudek
Hry u potoka
Id: 253901
olej/plátno, rozměr 97 x 130 cm, neznačeno, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
27 000 Kč
František Tavík Šimon
Wall Street
Id: 254604
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 35 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, stylově rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Ota Bubeníček
Z jižních Čech
Id: 250915
olej/karton, rozměr 28 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 71
Kamil Lhoták
Dopad
Id: 252003
kombinovná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel autorovým osobním přítelem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Karel Jan Sigmund
Konec léta
Id: 250918
olej/karton, rozměr 46,5 x 62,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 69
Alegorický vůz
Id: 250713
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 47,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír po okraji lehce zahnědlý, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč