Čas na serveru 14:01:39

Aukce LXV./2020

Jan Rapin - Norská píseň

Jan Rapin
Norská píseň

Id: 257701

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

31 000

Detail

Příhozy: 48

Kristian Kodet - Spojené hlavy

Kristian Kodet
Spojené hlavy

Id: 257902

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 23,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

31 000

Detail

Ernest Neuschul - Žena v červených šatech

Ernest Neuschul
Žena v červených šatech

Id: 255401

malba/sololit, rozměr 66 x 45 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám, přiložen certifikát autenticity

Vyvolávací cena:
4 800

30 000

Detail

Jiří Máška - Loď duchů

Jiří Máška
Loď duchů

Id: 255901

malba/plátno, rozměr 94 x 119 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Václav Rabas - Polní cesta

Václav Rabas
Polní cesta

Id: 256805

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby 16 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno. oděrky na rámu, na zadní straně původní štítky

Vyvolávací cena:
1 800

30 000

Detail

Příhozy: 65

Josef Kadula - Abstrakce v modrém

Josef Kadula
Abstrakce v modrém

Id: 258001

olej/plátno, rozměr 59 x 115 cm, značeno vpravo dole, datováno 64, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Karel Těšínský - Na řece

Karel Těšínský
Na řece

Id: 257801

olej/plátno, rozměr malby 47 x 67 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, na zadní straně štítek soupisu díla

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Josef Jambor - Zimní krajina

Josef Jambor
Zimní krajina

Id: 258201

olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, značeno vpravo dole, odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Kamil Lhoták - Postava muže

Kamil Lhoták
Postava muže

Id: 252005

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

27 000

Detail

František Jiroudek - Hry u potoka

František Jiroudek
Hry u potoka

Id: 253901

olej/plátno, rozměr 97 x 130 cm, neznačeno, nerámováno

Vyvolávací cena:
6 000

27 000

Detail

František Tavík Šimon - Wall Street

František Tavík Šimon
Wall Street

Id: 254604

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 35 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, stylově rámováno,po

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Ota Bubeníček - Z jižních Čech

Ota Bubeníček
Z jižních Čech

Id: 250915

olej/karton, rozměr 28 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

27 000

Detail

Příhozy: 71

Kamil Lhoták - Dopad

Kamil Lhoták
Dopad

Id: 252003

kombinovná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel autorovým osobním přítelem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Konec léta

Karel Jan Sigmund
Konec léta

Id: 250918

olej/karton, rozměr 46,5 x 62,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

26 000

Detail

Příhozy: 69

Adolf Born - Alegorický vůz

Alegorický vůz

Id: 250713

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 47,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír po okraji lehce zahnědlý, stav viz foto

Vyvolávací cena:

25 000

Detail