Aukce LXV./2020
Julius Klever
Západ slunce
Id: 255802
olej/plátno, rozměr 43,5 x 62,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, volné plánto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
40 000 Kč
Andy Warhol
Dollar Sing
Id: 254002
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 21/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč
Josef Váchal
Výtvarné zjevy
Id: 256001
barevný dřevoryt/ruční papír. rozměr ve výřezu 73,5 x 47 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč
František Ringo Čech
Trojský kůň
Id: 257601
olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno s datací vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 500 Kč
Příhozy: 49
František Tichý
Paganini
Id: 254602
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
37 200 Kč
Příhozy: 56
Neznačeno
Akt
Id: 250726
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 26 cm, výška celková včetně podstavce 30,5 cm, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
37 001 Kč
Příhozy: 58
František Kaván
Mlha ve Frýdlantu
Id: 254502
olej/plátno, rozměr 31 x 50 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku kolem 1935, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
37 000 Kč
Zátiší s ovocem
Id: 253301
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 42 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 52
Alois Kalvoda
Na břehu
Id: 254403
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 23 x 34 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 48
Vít Skála
Luhy - Třemošnice
Id: 250933
olej/plátno, rozměr 69 x 78 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Velčovský
Přelud u Mont. St. Michel
Id: 257903
akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 700 Kč
33 013 Kč
Příhozy: 48
Gustav Porš
Zimní radovánky
Id: 253304
olej/karton, rozměr 61,5 x 73,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, raná práce, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 51
Kraj na řekou
Id: 250934
olej/plátno, rozměr 53 x 95 cm, značeno monogramem vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, dekorativně adjustováno,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 55
Vladimír Novák
Na židli
Id: 254601
mlaba/plátno, rozměr 88 x 79 cm, značeno a datováno na zadní straně, olištováno,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
32 222 Kč
Příhozy: 62
František Ringo Čech
Porucha navigace
Id: 257602
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč