Čas na serveru 03:12:40

Aukce LXV./2020

Julius Klever - Západ slunce

Julius Klever
Západ slunce

Id: 255802

olej/plátno, rozměr 43,5 x 62,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, volné plánto

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Andy Warhol - Dollar Sing

Andy Warhol
Dollar Sing

Id: 254002

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 21/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Josef Váchal - Výtvarné zjevy

Josef Váchal
Výtvarné zjevy

Id: 256001

barevný dřevoryt/ruční papír. rozměr ve výřezu 73,5 x 47 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

František Ringo Čech - Trojský kůň

František Ringo Čech
Trojský kůň

Id: 257601

olej/plátno, rozměr 75 x 60 cm, značeno s datací vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

38 500

Detail

Příhozy: 49

František  Tichý - Paganini

František Tichý
Paganini

Id: 254602

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, rámováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

37 200

Detail

Příhozy: 56

  Neznačeno - Akt

Neznačeno
Akt

Id: 250726

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 26 cm, výška celková včetně podstavce 30,5 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

37 001

Detail

Příhozy: 58

František Kaván - Mlha ve Frýdlantu

František Kaván
Mlha ve Frýdlantu

Id: 254502

olej/plátno, rozměr 31 x 50 cm, značeno vlevo dole, doba vzniku kolem 1935, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Václav Špála - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem

Id: 253301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 42 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 52

Alois Kalvoda - Na břehu

Alois Kalvoda
Na břehu

Id: 254403

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 23 x 34 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

34 000

Detail

Příhozy: 48

Vít Skála - Luhy - Třemošnice

Vít Skála
Luhy - Třemošnice

Id: 250933

olej/plátno, rozměr 69 x 78 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Velčovský - Přelud u Mont. St. Michel

Josef Velčovský
Přelud u Mont. St. Michel

Id: 257903

akryl/plátno/deska, rozměr 22 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
4 700

33 013

Detail

Příhozy: 48

Gustav  Porš - Zimní radovánky

Gustav Porš
Zimní radovánky

Id: 253304

olej/karton, rozměr 61,5 x 73,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, raná práce, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 51

  Autor neurčen - Kraj na řekou

Kraj na řekou

Id: 250934

olej/plátno, rozměr 53 x 95 cm, značeno monogramem vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoilováno, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

33 000

Detail

Příhozy: 55

Vladimír Novák - Na židli

Vladimír Novák
Na židli

Id: 254601

mlaba/plátno, rozměr 88 x 79 cm, značeno a datováno na zadní straně, olištováno,po

Vyvolávací cena:

32 222

Detail

Příhozy: 62

František Ringo Čech - Porucha navigace

František Ringo Čech
Porucha navigace

Id: 257602

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

32 000

Detail