Aukce LXV./2020
František Jiroudek
Společnost
Id: 254706
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 36 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 000 Kč
Jaroslav Zajíc
Karlův most
Id: 254710
malba/lepenka, rozměr 54 x 45 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
Jaroslav Moravec
Abstraktní postava
Id: 257802
enkaustika/deska, rozměr 90 x 59 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč
Rudolf Komínek
Při západu slunce
Id: 259402
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 999 Kč
Adolf Liebscher
Jízda
Id: 256405
kombinovaná technika/plátno, průměr kruhu 27 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, otluky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
4 700 Kč
Aleš Lamr
Abstraktní kompozice
Id: 253202
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 30 cm, značeno monogramem a datací uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 644 Kč
Neznačeno
Na záhonech
Id: 250924
malba/plátno, rozměr 68 x 72 cm, novodobě rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 600 Kč
Oskar Spielmann
Z harému
Id: 253602
tempera/papír, rozměr ve výřezu 44 x 39 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Václav Koutský
Odpočinek ve stínu
Id: 253409
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 200 Kč
Josef Mařatka
Milenci
Id: 250945
patinovaná sádra/dřevěný podstavec, výška plastiky 21,5 cm, výška celková včetně podstavce 24 cm, značeno na soše, stav viz foto, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 033 Kč
František Jiroudek
Bez názvu
Id: 254728
kresba/papír, rozměr ve výřezu 43 x 57,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, 40. léta, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, po obvodu listu drobné trhlinky viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč
Vincenc Vingler
Ptáček
Id: 250942
patinovaná sádra na kamenném podstavci, výška plastiky 8 cm, výška včetně podstavce 9,5 cm, značeno na plastice, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč
Dívka s květinami
Id: 253408
olej/plátno, rozměr 79 x 69 cm, značeno a datováno 33 vlevo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 000 Kč
František Tavík Šimon
Dívka se džbánem
Id: 254704
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 800 Kč
Jaromír Skřivánek
Dívka s kabelkou
Id: 250709
olej/plátno, rozměr 62 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 600 Kč