Čas na serveru 01:52:25

Aukce LXV./2020

Adolf Kosárek - Horská bystřina

Adolf Kosárek
Horská bystřina

Id: 248602

olej/plátno, rozměr 68 x 47,5 cm, značeno vlevo dole, nepůvodní poškozený rám, značně krakelováno, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové

Vyvolávací cena:
7 500

510 001

Detail

Příhozy: 149

Josef  Šíma - MO

Josef Šíma
MO

Id: 259701

olej/plátno, rozměr 10,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku 50. léta, původem ze sbírky abstraktního malíře Jeana Ponse, přiložen písemný posudek PhDr. Karla Srpa, Ph.D., rámováno,po

Vyvolávací cena:
14 000

401 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 138

František  Tichý - Paganini

František Tichý
Paganini

Id: 259703

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr listu 51 x 63,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, rámováno, obraz bude publikován v katalogu k výstavě Tichý/Chochola v Museu Kampa v roce 2022,po

Vyvolávací cena:
12 000

355 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 130

Olbram Zoubek - Duše 1

Duše 1

Id: 254801

olovo/cín/zlato/dřevo, výška sochy 63 cm, celková velikost předmětu 70 x 22 x 14 cm, značeno autorem na zadní straně, rok vzniku 1978, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

222 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 59

Emil Filla - Stojící žena

Emil Filla
Stojící žena

Id: 259301

patinovaná bronzová plastika, výška odlitku cca 39,5 cm, včetně podstavce cca 41 cm, značeno v odlitku E. Filla, na lokálních místech otřená patina, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
8 000

190 000

Detail

Příhozy: 122

Antonín Chittussi - Z Francie

Antonín Chittussi
Z Francie

Id: 256801

olej/plátno/dřevo, rozměr 17,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
15 000

175 000

Detail

Příhozy: 68

Václav Špála - Dívka u vody

Dívka u vody

Id: 259201

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování včetně razítka Ministerstva lidové osvěty viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 94

Olbram Zoubek - Eva a had

Eva a had

Id: 258401

reliéf, částečně zlacené olovo, rozměr 35 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo písemné potvrzení pravosti uměleckého díla Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

145 000

Detail

Účastníci: 29

Příhozy: 101

Ferdinand Lepie - Alpská bystřina

Ferdinand Lepie
Alpská bystřina

Id: 253601

olej/plátno, rozměr 97 x 121 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, původní štítek na rámu

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Příhozy: 94

František  Foltýn - Městské střechy

František Foltýn
Městské střechy

Id: 255801

olej/karton, rozměr 50,5 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
6 000

125 000

Detail

Příhozy: 114

Rudolf Kundera - V přístavu

Rudolf Kundera
V přístavu

Id: 259702

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

125 000

Detail

Příhozy: 62

Marko Čermák - Tajemství

Marko Čermák
Tajemství

Id: 257901

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 101

Jaroslav Panuška - Staré roubenky

Jaroslav Panuška
Staré roubenky

Id: 253801

olej/plátno, rozměr 75 x 105 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

101 000

Detail

Václav Špála - Tisk k 50. narozeninám

Tisk k 50. narozeninám

Id: 259203

soubor 10 (+ úvodní strana) ručně kolorovaných linorytů/papír, vydaných vlastním nákladem k 50. narozeninám v počtu 20 kusů, rok vzniku 1935, jedná se o pracovní koncept, který byl následně vydán v počtu 20ti kusů, k tomuto souboru jsou přiloženy tři pracovní studie akvarelem či tužkou a vlastnoruční seznam jednotlivých listů, na zadní straně potvrzení pravosti z roku 1997 od Dr. Fr. Dvořáka

Vyvolávací cena:
18 000

99 000

Detail

Příhozy: 66

Gustav  Porš - Větrné předjaří

Gustav Porš
Větrné předjaří

Id: 253501

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, publikováno ve sbírce S paletou Vysočinou

Vyvolávací cena:
4 800

95 000

Detail