Čas na serveru 00:11:27

Aukce LXV./2020

Jiří Habarta - Spoutaný

Jiří Habarta
Spoutaný

Id: 257410

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 37,5 cm, výška celková 41,5 cm, značeno na podstavci s datací

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 49

Jan Rapin - Houslový virtuos

Jan Rapin
Houslový virtuos

Id: 257702

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno,po

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 254709

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 27 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

20 000

Detail

Josef Lehoučka - Starý dům

Josef Lehoučka
Starý dům

Id: 250819

olej/sololit, rozměr 19 x 36 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, na zadní straně zbytky výstavního razítka,po

Vyvolávací cena:
2 800

19 500

Detail

Jaroslav Panuška - Zřícenina

Jaroslav Panuška
Zřícenina

Id: 254708

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 34,5 cm, značeno, popsáno a datováno 1898, vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Zdeněk Burian - Záchrana

Zdeněk Burian
Záchrana

Id: 254605

kresba/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, rámováno,po

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Augustin Satra - Konvolut dvou kusů

Augustin Satra
Konvolut dvou kusů

Id: 258101

olej/plátno/karton, rozměr každého cca 18 x 25 cm, oba kusy značeny ve spodní části, jeden málo čitelně, zaskleno, značně poškozené rámy

Vyvolávací cena:
1 900

19 500

Detail

Příhozy: 51

Josef Procházka - Předjaří

Josef Procházka
Předjaří

Id: 253302

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

19 000

Detail

Ladislav Karoušek - Romantický

Ladislav Karoušek
Romantický

Id: 255304

olej/plátno, rozměr 38 x 71,5 cm, značeno s datací vlevo dole, na zadní straně blindrámu popis výstav daného obrazu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Zdeněk Mlčoch - Montmartre

Zdeněk Mlčoch
Montmartre

Id: 250921

malba/deska, rozměr 53 x 65 cm, značeno a datováno vpravod dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 800

18 500

Detail

  Neznačeno - Bouře u pobřeží

Neznačeno
Bouře u pobřeží

Id: 254701

olej/plátno, rozměr 32 x 45,5 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

18 000

Detail

Karel Vysušil - Zátiší

Karel Vysušil
Zátiší

Id: 257104

olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 900

18 000

Detail

  Autor neurčen - Dívka a pes

Dívka a pes

Id: 250936

olej/plátno, rozměr 100 x 172 cm, rozměr s rámem 110 x 183 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Marie Fischerová – Kvěchová - Na louce

Marie Fischerová – Kvěchová
Na louce

Id: 254303

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 21,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

17 000

Detail

Příhozy: 61

Jiří Anderle - Dohoda o zavržení

Dohoda o zavržení

Id: 252702

lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 68,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail