Aukce LXV./2020
Jiří Habarta
Spoutaný
Id: 257410
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 37,5 cm, výška celková 41,5 cm, značeno na podstavci s datací
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 49
Jan Rapin
Houslový virtuos
Id: 257702
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Dívka
Id: 254709
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 27 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
20 000 Kč
Josef Lehoučka
Starý dům
Id: 250819
olej/sololit, rozměr 19 x 36 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, na zadní straně zbytky výstavního razítka,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
19 500 Kč
Jaroslav Panuška
Zřícenina
Id: 254708
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 34,5 cm, značeno, popsáno a datováno 1898, vpravo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Zdeněk Burian
Záchrana
Id: 254605
kresba/papír, rozměr ve výřezu 35 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzealním sklem, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Augustin Satra
Konvolut dvou kusů
Id: 258101
olej/plátno/karton, rozměr každého cca 18 x 25 cm, oba kusy značeny ve spodní části, jeden málo čitelně, zaskleno, značně poškozené rámy
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 51
Josef Procházka
Předjaří
Id: 253302
olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
19 000 Kč
Ladislav Karoušek
Romantický
Id: 255304
olej/plátno, rozměr 38 x 71,5 cm, značeno s datací vlevo dole, na zadní straně blindrámu popis výstav daného obrazu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
Zdeněk Mlčoch
Montmartre
Id: 250921
malba/deska, rozměr 53 x 65 cm, značeno a datováno vpravod dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
18 500 Kč
Neznačeno
Bouře u pobřeží
Id: 254701
olej/plátno, rozměr 32 x 45,5 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
18 000 Kč
Karel Vysušil
Zátiší
Id: 257104
olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
18 000 Kč
Dívka a pes
Id: 250936
olej/plátno, rozměr 100 x 172 cm, rozměr s rámem 110 x 183 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč
Marie Fischerová – Kvěchová
Na louce
Id: 254303
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 21,5 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 61
Dohoda o zavržení
Id: 252702
lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 68,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
16 500 Kč