Aukce LXV./2020
Kája Saudek
Vrum! Vrum!
Id: 254103
kombinovaná technika/papír, rozměr 44,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
86 000 Kč
Vladimír Komárek
Anděl s dvěma poháry
Id: 250707
olej/plátno, rozměr 69,5 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 84
Čeněk Pražák
Vertikála hlubiny
Id: 253604
strukturální malba/deska, rozměr včetně lišty 92 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno s datací na zadní straně, lehce poškozené olištování, obraz v ploše poškozen otluky
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 96
Kája Saudek
Lufthansa
Id: 254102
malba/plátno, rozměr 75,5 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, nerámováno, malba v ploše lehce poškozena
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 69
Josef Navrátil
Rybář pod mostem
Id: 254405
olej/plátno, rozměr 30 x 36,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, malba lokálně poškozena, v minulosti opraveno, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 83
Jan Smetana
Stromy
Id: 254603
olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace, stylově rámováno,po
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 82
Václav Rabas
Kopaniny
Id: 256804
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, na zadní straně původní štítky
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
77 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 68
Josef Hlinomaz
Arcivévoda v baru
Id: 259601
olej/karton, rozměr 15 x 24,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
75 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 63
Zdeněk Hajný
Krajina světla
Id: 256401
malba/plátno, rozměr 30 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
70 200 Kč
Příhozy: 63
Vladimír Komárek
Tři vázy
Id: 250719
olej/plátno, rozměr 50,5 x 70,5 m, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
69 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 75
Robert Jiran
Dvě dívky
Id: 254722
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
61 001 Kč
Příhozy: 70
Josef Procházka
Pozdní podzim
Id: 255402
olej/deska, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 73
Václav Rabas
Krušovice
Id: 256803
olej/plátno, rozměr 27 x 46 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítky, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
60 100 Kč
Příhozy: 55
Josef Lada
Švejk
Id: 255201
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 13 x 14,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložena kniha "Osudy dobrého vojáky Švejka" s reprodukovanou kresbou, pravost obrazu konzultována původním majitelem s vnukem autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
60 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 76
Robert Jiran
Dvě dívky
Id: 250702
olej/karton, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
59 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 95