Čas na serveru 21:35:05

Aukce LXV./2020

Kája Saudek - Vrum! Vrum!

Kája Saudek
Vrum! Vrum!

Id: 254103

kombinovaná technika/papír, rozměr 44,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Vladimír Komárek - Anděl s dvěma poháry

Vladimír Komárek
Anděl s dvěma poháry

Id: 250707

olej/plátno, rozměr 69,5 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 84

Čeněk Pražák - Vertikála hlubiny

Čeněk Pražák
Vertikála hlubiny

Id: 253604

strukturální malba/deska, rozměr včetně lišty 92 x 101 cm, značeno vpravo dole, popsáno s datací na zadní straně, lehce poškozené olištování, obraz v ploše poškozen otluky

Vyvolávací cena:

84 000

Detail

Příhozy: 96

Kája Saudek - Lufthansa

Kája Saudek
Lufthansa

Id: 254102

malba/plátno, rozměr 75,5 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, nerámováno, malba v ploše lehce poškozena

Vyvolávací cena:

82 000

Detail

Příhozy: 69

Josef Navrátil - Rybář pod mostem

Josef Navrátil
Rybář pod mostem

Id: 254405

olej/plátno, rozměr 30 x 36,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, malba lokálně poškozena, v minulosti opraveno, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové

Vyvolávací cena:
6 000

82 000

Detail

Příhozy: 83

Jan  Smetana - Stromy

Jan Smetana
Stromy

Id: 254603

olej/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace, stylově rámováno,po

Vyvolávací cena:
9 000

77 000

Detail

Příhozy: 82

Václav Rabas - Kopaniny

Václav Rabas
Kopaniny

Id: 256804

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, na zadní straně původní štítky

Vyvolávací cena:
6 000

77 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 68

Josef Hlinomaz - Arcivévoda v baru

Josef Hlinomaz
Arcivévoda v baru

Id: 259601

olej/karton, rozměr 15 x 24,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 63

Zdeněk Hajný - Krajina světla

Zdeněk Hajný
Krajina světla

Id: 256401

malba/plátno, rozměr 30 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

70 200

Detail

Příhozy: 63

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 250719

olej/plátno, rozměr 50,5 x 70,5 m, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 75

Robert Jiran - Dvě dívky

Robert Jiran
Dvě dívky

Id: 254722

Vyvolávací cena:

61 001

Detail

Příhozy: 70

Josef Procházka - Pozdní podzim

Josef Procházka
Pozdní podzim

Id: 255402

olej/deska, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní adjustování

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 73

Václav Rabas - Krušovice

Václav Rabas
Krušovice

Id: 256803

olej/plátno, rozměr 27 x 46 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítky, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

60 100

Detail

Příhozy: 55

Josef Lada - Švejk

Josef Lada
Švejk

Id: 255201

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 13 x 14,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložena kniha "Osudy dobrého vojáky Švejka" s reprodukovanou kresbou, pravost obrazu konzultována původním majitelem s vnukem autora

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 76

Robert Jiran - Dvě dívky

Robert Jiran
Dvě dívky

Id: 250702

olej/karton, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 95