Čas na serveru 15:29:22

Aukce LXV./2020

Oldřich Kulhánek - Musical still life

Oldřich Kulhánek
Musical still life

Id: 254714

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 87,5 x 56 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 48

Jan  Zrzavý - Studna v Karlachových sadech

Studna v Karlachových sadech

Id: 256901

litografie/papír, rozměr tisku cca 38,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, vpravo nahoře monogramem, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Účastníci: 22

  Neznačeno - Starý mlýn

Neznačeno
Starý mlýn

Id: 254404

olej/plátno/dřevo, rozměr 21 x 24 cm, neznačeno, A. B. Piepenhagen - okruh, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Gustav Zindel - Žně

Gustav Zindel
Žně

Id: 250923

olej/deska, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

23 200

Detail

 Keramika - Talíř

Keramika
Talíř

Id: 254409

dekorativní glazovaný talíř, ručně malovaný, průměr 31 cm, v horní části popsán a datován, značně poškozeno viz foto

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 72

Oldřich Kulhánek - Kopernik

Oldřich Kulhánek
Kopernik

Id: 254711

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

23 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 51

Josef Lehoučka - Začátek a konec

Josef Lehoučka
Začátek a konec

Id: 254608

malba/sololit, rozměr 42 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Vladimír Hroch - Kytice

Vladimír Hroch
Kytice

Id: 257803

olej/plátno, rozměr 80 x 58 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, 30. léta

Vyvolávací cena:
2 200

23 000

Detail

Příhozy: 53

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 245710

reklamní litografické plakáty, rozměry viditelné 95 x 61 cm a 93 x 61 cm, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Josef Ullmann - Vysoké nebe

Josef Ullmann
Vysoké nebe

Id: 254301

olej/lepenka, rozměr 52 x 68 cm, značeno s věnováním vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 254703

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 23 cm, značeno, datováno, popsáíno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

22 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 72

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 251009

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 69 x 34,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

21 100

Detail

Konvolut dvou kusů

Id: 245711

reklamní litografické plakáty, rozměry viditelné 93 x 61 cm a 94 x 62 cm, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 52

Jan Saudek - The Fast Change Within 1 Second

The Fast Change Within 1 Second

Id: 256406

fotografie, rozměr 28,5 x 39,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Bohumil Mareček - Odpočívající

Bohumil Mareček
Odpočívající

Id: 250935

olej/plátno, rozměr 91 x 127 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, stav viz foto, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:

21 000

Detail