Aukce LXV./2020
Oldřich Kulhánek
Musical still life
Id: 254714
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 87,5 x 56 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 48
Studna v Karlachových sadech
Id: 256901
litografie/papír, rozměr tisku cca 38,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, vpravo nahoře monogramem, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč
Účastníci: 22
Neznačeno
Starý mlýn
Id: 254404
olej/plátno/dřevo, rozměr 21 x 24 cm, neznačeno, A. B. Piepenhagen - okruh, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
24 000 Kč
Gustav Zindel
Žně
Id: 250923
olej/deska, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
23 200 Kč
Keramika
Talíř
Id: 254409
dekorativní glazovaný talíř, ručně malovaný, průměr 31 cm, v horní části popsán a datován, značně poškozeno viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 72
Oldřich Kulhánek
Kopernik
Id: 254711
litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
23 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 51
Josef Lehoučka
Začátek a konec
Id: 254608
malba/sololit, rozměr 42 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Vladimír Hroch
Kytice
Id: 257803
olej/plátno, rozměr 80 x 58 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, 30. léta
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 53
Konvolut dvou kusů
Id: 245710
reklamní litografické plakáty, rozměry viditelné 95 x 61 cm a 93 x 61 cm, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
22 000 Kč
Josef Ullmann
Vysoké nebe
Id: 254301
olej/lepenka, rozměr 52 x 68 cm, značeno s věnováním vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy
Id: 254703
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 23 cm, značeno, datováno, popsáíno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
22 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 72
Bez názvu
Id: 251009
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 69 x 34,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 100 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 245711
reklamní litografické plakáty, rozměry viditelné 93 x 61 cm a 94 x 62 cm, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 52
The Fast Change Within 1 Second
Id: 256406
fotografie, rozměr 28,5 x 39,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Bohumil Mareček
Odpočívající
Id: 250935
olej/plátno, rozměr 91 x 127 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, stav viz foto, dekorativně adjustováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč