Aukce LXXV./2021
Josef Šíma
Kompozice
Id: 313802
kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr kresby 46,5 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně osobní korespondence
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
127 000 Kč
Příhozy: 83
Josef Jíra
Hořce z Kotelných jam
Id: 311301
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
125 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 97
Michael Rittstein
Jako na podnose
Id: 312607
strukturální malba/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na blindrámu, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
115 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 101
Josef Jíra
Podzimní ke Krkonošům
Id: 311302
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
105 000 Kč
Účastníci: 32
Příhozy: 72
Přístav Ile de Sein
Id: 312601
kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno a datováno i na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, novodobé rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
95 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 79
František Kupka
Etude d´homme en pied
Id: 315501
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 28 cm, vpravo dole autorovo razítko, list lokálně poškozen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
95 000 Kč
Karel Langer
Rozkvetlý den
Id: 311805
olej/karton, rozměr 63 x 72 cm, značeno vlevo dole, malba drobně poškozena, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 78
Vladimír Komárek
Židle
Id: 315001
olej/plátno, rozměr 92 x 63 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, lehce zvlněné plátno, nově olištováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
80 777 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 74
Klín
Id: 311702
reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
79 500 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 90
Zvěstování
Id: 311701
reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 68
Antonín Waldhauser
Zima
Id: 313603
olej/plátno, rozměr 42 x 52,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, lehce poškozená malba, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 55
Jan Kaláb
Bez názvu
Id: 316601
akryl/plátno, průměr kruhu 50 cm, značeno a datováno na zadní straně
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 68
Zdeněk Hajný
Vzdálené světlo
Id: 313006
olej/plátno, rozměr 24,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 58
Ján Hála
Na cestě z pole
Id: 312001
olej/plátno, rozměr 37 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně původní autorská razítka a evidenční číslo
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 50
František Ringo Čech
Praha
Id: 314802
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 800 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 79