Čas na serveru 10:09:40

Aukce LXXV./2021

Josef  Šíma - Kompozice

Josef Šíma
Kompozice

Id: 313802

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr kresby 46,5 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně osobní korespondence

Vyvolávací cena:
12 000

127 000

Detail

Příhozy: 83

Josef Jíra - Hořce z Kotelných jam

Josef Jíra
Hořce z Kotelných jam

Id: 311301

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

125 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 97

Michael Rittstein - Jako na podnose

Michael Rittstein
Jako na podnose

Id: 312607

strukturální malba/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na blindrámu, rámováno

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 101

Josef Jíra - Podzimní ke Krkonošům

Josef Jíra
Podzimní ke Krkonošům

Id: 311302

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Účastníci: 32

Příhozy: 72

Jan  Zrzavý - Přístav Ile de Sein

Přístav Ile de Sein

Id: 312601

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno a datováno i na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, novodobé rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
10 000

95 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 79

František Kupka - Etude d´homme en pied

František Kupka
Etude d´homme en pied

Id: 315501

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 28 cm, vpravo dole autorovo razítko, list lokálně poškozen viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

95 000

Detail

Karel Langer - Rozkvetlý den

Karel Langer
Rozkvetlý den

Id: 311805

olej/karton, rozměr 63 x 72 cm, značeno vlevo dole, malba drobně poškozena, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 78

Vladimír Komárek - Židle

Vladimír Komárek
Židle

Id: 315001

olej/plátno, rozměr 92 x 63 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, lehce zvlněné plátno, nově olištováno

Vyvolávací cena:

80 777

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 74

Olbram Zoubek - Klín

Klín

Id: 311702

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

79 500

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 90

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 311701

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 15 x 15 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

79 000

Detail

Příhozy: 68

Antonín Waldhauser  - Zima

Antonín Waldhauser
Zima

Id: 313603

olej/plátno, rozměr 42 x 52,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, lehce poškozená malba, poškozený rám

Vyvolávací cena:

79 000

Detail

Příhozy: 55

Jan Kaláb - Bez názvu

Jan Kaláb
Bez názvu

Id: 316601

akryl/plátno, průměr kruhu 50 cm, značeno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:
10 000

75 000

Detail

Příhozy: 68

Zdeněk Hajný - Vzdálené světlo

Zdeněk Hajný
Vzdálené světlo

Id: 313006

olej/plátno, rozměr 24,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 58

Ján Hála - Na cestě z pole

Ján Hála
Na cestě z pole

Id: 312001

olej/plátno, rozměr 37 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně původní autorská razítka a evidenční číslo

Vyvolávací cena:
25 000

71 000

Detail

Příhozy: 50

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 314802

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

70 800

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 79