Aukce LXXV./2021
Václav Radimský
Giverny
Id: 313607
olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno a datováno 98 vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
95 000 Kč
1 480 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 131
Zátiší se čtyřmi jablky
Id: 312002
olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, evidenční číslo na zadní straně, razítko prodejny Mánes na blindrámu, obraz je uveden v autorově soupisu viz foto
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
400 000 Kč
Příhozy: 54
Josef Jíra
Jeřáb pod Sněhovem/Vítr
Id: 311303
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
320 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 108
Plachetnice v zátoce
Id: 312602
akvarel/pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 22,6 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
255 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 68
Josef Hlinomaz
V přístavu
Id: 312603
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 22 cm, značeno uprostřed dole s datací, novodobě paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
223 500 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 80
Josef Vyleťal
Surrealistický námět
Id: 312801
olej/plátno, rozměr 85 x 54 cm, značeno monogramem vlevo dole, olištováno, vše ve zcela původním stavu, přiloženo písemné potvrzení pravosti manželkou autora
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
191 000 Kč
Příhozy: 96
Václav Radimský
Zimní řeka
Id: 313606
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
185 000 Kč
Marseille
Id: 313801
akvarel/papír, rozměr 32 x 42 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 85
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahodami
Id: 312902
ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
150 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 100
Jiří Načeradský
Tanec
Id: 315301
malba/sololit, rozměr 73 x 107 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 49
Olbrame! Olbrame! Olbrame!
Id: 316101
reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 99
Joža Uprka
Chlapec na pouti u sv. Antoníčka
Id: 316501
olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 50,5 cm, značeno monograme vpravo dole, na zadní straně celým jménem hůře čitelné, deska lehce prohnutá, dekorativně rámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 92
Zdeněk Hajný
Kosmická krajina
Id: 316901
malba/plátno, rozměr 42 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz na povrchu mírně znečištěn, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
140 090 Kč
Příhozy: 129
Josef Ullmann
Žlutý lán
Id: 313601
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 95
Neznačeno
Kubistické zátiší s kytarou
Id: 312904
olej/juta, rozměr malby 29 x 48 cm, popis s konzultacemi na zadní straně viz foto, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
130 000 Kč