Čas na serveru 09:08:57

Aukce LXXV./2021

Václav Radimský - Giverny

Václav Radimský
Giverny

Id: 313607

olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, značeno a datováno 98 vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
95 000

1 480 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 131

Václav Špála - Zátiší se čtyřmi jablky

Zátiší se čtyřmi jablky

Id: 312002

olej/plátno, rozměr 33 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, evidenční číslo na zadní straně, razítko prodejny Mánes na blindrámu, obraz je uveden v autorově soupisu viz foto

Vyvolávací cena:
60 000

400 000

Detail

Příhozy: 54

Josef Jíra - Jeřáb pod Sněhovem/Vítr

Josef Jíra
Jeřáb pod Sněhovem/Vítr

Id: 311303

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

320 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 108

Jan  Zrzavý - Plachetnice v zátoce

Plachetnice v zátoce

Id: 312602

akvarel/pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 22,6 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
14 000

255 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 68

Josef Hlinomaz - V přístavu

Josef Hlinomaz
V přístavu

Id: 312603

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 26,5 x 22 cm, značeno uprostřed dole s datací, novodobě paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

223 500

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 80

Josef Vyleťal - Surrealistický námět

Josef Vyleťal
Surrealistický námět

Id: 312801

olej/plátno, rozměr 85 x 54 cm, značeno monogramem vlevo dole, olištováno, vše ve zcela původním stavu, přiloženo písemné potvrzení pravosti manželkou autora

Vyvolávací cena:
12 000

191 000

Detail

Příhozy: 96

Václav Radimský - Zimní řeka

Václav Radimský
Zimní řeka

Id: 313606

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
25 000

185 000

Detail

Václav Špála - Marseille

Marseille

Id: 313801

akvarel/papír, rozměr 32 x 42 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
8 000

160 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 85

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s jahodami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahodami

Id: 312902

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

150 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 100

Jiří Načeradský - Tanec

Jiří Načeradský
Tanec

Id: 315301

malba/sololit, rozměr 73 x 107 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

145 000

Detail

Příhozy: 49

Olbram Zoubek - Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Id: 316101

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 30 x 22 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

145 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 99

Joža Uprka - Chlapec na pouti u sv. Antoníčka

Joža Uprka
Chlapec na pouti u sv. Antoníčka

Id: 316501

olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 50,5 cm, značeno monograme vpravo dole, na zadní straně celým jménem hůře čitelné, deska lehce prohnutá, dekorativně rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

Detail

Příhozy: 92

Zdeněk Hajný - Kosmická krajina

Zdeněk Hajný
Kosmická krajina

Id: 316901

malba/plátno, rozměr 42 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz na povrchu mírně znečištěn, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

140 090

Detail

Příhozy: 129

Josef Ullmann - Žlutý lán

Josef Ullmann
Žlutý lán

Id: 313601

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

140 000

Detail

Příhozy: 95

  Neznačeno - Kubistické zátiší s kytarou

Neznačeno
Kubistické zátiší s kytarou

Id: 312904

olej/juta, rozměr malby 29 x 48 cm, popis s konzultacemi na zadní straně viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

130 000

Detail