Aukce LXXV./2021
Chládek
Zátiší s lahvemi
Id: 312606
malba/plátno/sololit, rozměr 62 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 69
Bedřich Feigl
V parku
Id: 316805
olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
39 000 Kč
Andy Warhol
Elvis
Id: 308901
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 29/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Zdeněk Burian
Rozkvetlá louka
Id: 311601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz pochází z významné sbírky Petra Sadeckého viz popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting - Playfull
Id: 314301
fotografie, rozměr ve výřezu 53 x 49 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát autenticity
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 53
Josef Vohrabal
Akt
Id: 314703
olej/plátno, rozměr 90 x 74 cm, značeno a datováno vlevo dole, pospáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 666 Kč
Jaroslav Kotas
Tržiště
Id: 312401
olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
36 333 Kč
Příhozy: 61
František Ringo Čech
Ptactvo nebeské
Id: 314803
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Ovocné zátiší
Id: 316303
barevná litografie/papír, rozměr listu 46,5 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, list poškozen hnědými tečkami, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 63
Albín Brunovský
Genesis
Id: 316603
lept/papír, rozměr listu 62 x 76 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 54
Igor Kitzberger
Bojovník
Id: 315405
bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 23 cm, celková výška 29,5 cm, značeno na soše
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Alois Schneiderka
Kytice
Id: 315202
malba/lepenka, rozměr 38 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 59
Vojtěch Martinka
Průhled nad potokem
Id: 316402
olej/dřevo, rozměr 40 x 32 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 000 Kč
Josef Jambor
Krajina
Id: 313104
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
33 000 Kč
Josef Jíra
Z Paříže
Id: 312102
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole s věnováním, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
31 000 Kč
Účastníci: 24