Čas na serveru 10:32:09

Aukce LXXV./2021

 Chládek - Zátiší s lahvemi

Chládek
Zátiší s lahvemi

Id: 312606

malba/plátno/sololit, rozměr 62 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

39 000

Detail

Příhozy: 69

Bedřich  Feigl - V parku

Bedřich Feigl
V parku

Id: 316805

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Andy Warhol - Elvis

Andy Warhol
Elvis

Id: 308901

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 29/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Zdeněk Burian - Rozkvetlá louka

Zdeněk Burian
Rozkvetlá louka

Id: 311601

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz pochází z významné sbírky Petra Sadeckého viz popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Bert Stern - Marilyne Monroe - Last sitting - Playfull

Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting - Playfull

Id: 314301

fotografie, rozměr ve výřezu 53 x 49 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát autenticity

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 53

Josef  Vohrabal - Akt

Josef Vohrabal
Akt

Id: 314703

olej/plátno, rozměr 90 x 74 cm, značeno a datováno vlevo dole, pospáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

36 666

Detail

Jaroslav Kotas - Tržiště

Jaroslav Kotas
Tržiště

Id: 312401

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:
3 800

36 333

Detail

Příhozy: 61

František Ringo Čech - Ptactvo nebeské

František Ringo Čech
Ptactvo nebeské

Id: 314803

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 316303

barevná litografie/papír, rozměr listu 46,5 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, list poškozen hnědými tečkami, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 63

Albín Brunovský - Genesis

Albín Brunovský
Genesis

Id: 316603

lept/papír, rozměr listu 62 x 76 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 54

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 315405

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 23 cm, celková výška 29,5 cm, značeno na soše

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Alois Schneiderka - Kytice

Alois Schneiderka
Kytice

Id: 315202

malba/lepenka, rozměr 38 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 59

Vojtěch Martinka - Průhled nad potokem

Vojtěch Martinka
Průhled nad potokem

Id: 316402

olej/dřevo, rozměr 40 x 32 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Josef Jambor - Krajina

Josef Jambor
Krajina

Id: 313104

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Josef Jíra - Z Paříže

Josef Jíra
Z Paříže

Id: 312102

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole s věnováním, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

31 000

Detail

Účastníci: 24