Čas na serveru 12:20:24

Aukce LXXV./2021

Jaroslav Věšín - Zimní lov

Jaroslav Věšín
Zimní lov

Id: 315901

olej/plátno/karton, rozměr 53,5 x 76,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
20 000

69 000

Detail

Jaroslav Klápště - Zátiší se džbánem

Jaroslav Klápště
Zátiší se džbánem

Id: 311806

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

František Kyncl - Objekt

František Kyncl
Objekt

Id: 313007

kombinovaná technika, rozměr objektu 25,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v kazetě

Vyvolávací cena:

63 300

Detail

Příhozy: 49

Gustav  Porš - Stezka do polí

Gustav Porš
Stezka do polí

Id: 313501

olej/karton, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

63 001

Detail

Příhozy: 50

Krištof Kintera - Noční hlídka

Krištof Kintera
Noční hlídka

Id: 313701

lité epoxidy/lepenka, rozměr lepenky 103 x 73 cm, popsáno a značeno včetně datace na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

56 000

Detail

Příhozy: 59

Adolf Born - Zimní radovánky

Zimní radovánky

Id: 313401

barevná litografie/papír, rozměr tisku 43,5 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno 54/65 vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 71

Jan Kristofori - Hodiny

Jan Kristofori
Hodiny

Id: 315701

strukturální malba/sololit, rozměr 70 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 71

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 311801

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 56 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 72

Emil Filla - Zátiší s lahví, kartou, košíkem ovoce a dýmkou

Emil Filla
Zátiší s lahví, kartou, košíkem ovoce a dýmkou

Id: 313503

suchá jehla/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37 cm, vlastnoručně značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Čestmíra Berky: Emil Filla - Grafické dílo, Odeon 1969, č. soupisu 38, po

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

František Drtikol - Krajina

František Drtikol
Krajina

Id: 315101

olej/dřevěná deska, rozměr 20 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

49 000

Detail

Příhozy: 63

Ferdinand Engelmüller - U rybníka

Ferdinand Engelmüller
U rybníka

Id: 315404

olej/plátno, rozměr 46 x 52 cm, značeno vlevo dole, na obrazu krakeláž, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

48 488

Detail

Příhozy: 59

Oldřich Kulhánek - Za všechny peníze

Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze

Id: 311803

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 42 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
2 800

47 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 56

Robert Jiran - V parku

Robert Jiran
V parku

Id: 313901

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, autorské razítko na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 49

Robert Jiran - Kamrádky

Robert Jiran
Kamrádky

Id: 315403

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Pasta  Oner - Tupac

Pasta Oner
Tupac

Id: 310601

akryl/sítotisk/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2021, nerámován

Vyvolávací cena:

46 000

Detail