Aukce LXXV./2021
Jaroslav Věšín
Zimní lov
Id: 315901
olej/plátno/karton, rozměr 53,5 x 76,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
69 000 Kč
Jaroslav Klápště
Zátiší se džbánem
Id: 311806
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
65 000 Kč
František Kyncl
Objekt
Id: 313007
kombinovaná technika, rozměr objektu 25,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v kazetě
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
63 300 Kč
Příhozy: 49
Gustav Porš
Stezka do polí
Id: 313501
olej/karton, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
63 001 Kč
Příhozy: 50
Krištof Kintera
Noční hlídka
Id: 313701
lité epoxidy/lepenka, rozměr lepenky 103 x 73 cm, popsáno a značeno včetně datace na zadní straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 59
Zimní radovánky
Id: 313401
barevná litografie/papír, rozměr tisku 43,5 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno 54/65 vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
52 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 71
Jan Kristofori
Hodiny
Id: 315701
strukturální malba/sololit, rozměr 70 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 71
Pohádkový motiv
Id: 311801
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 56 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
51 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 72
Emil Filla
Zátiší s lahví, kartou, košíkem ovoce a dýmkou
Id: 313503
suchá jehla/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37 cm, vlastnoručně značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Čestmíra Berky: Emil Filla - Grafické dílo, Odeon 1969, č. soupisu 38, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 000 Kč
František Drtikol
Krajina
Id: 315101
olej/dřevěná deska, rozměr 20 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 63
Ferdinand Engelmüller
U rybníka
Id: 315404
olej/plátno, rozměr 46 x 52 cm, značeno vlevo dole, na obrazu krakeláž, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
48 488 Kč
Příhozy: 59
Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze
Id: 311803
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 42 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
47 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 56
Robert Jiran
V parku
Id: 313901
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, autorské razítko na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 49
Robert Jiran
Kamrádky
Id: 315403
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
47 000 Kč
Pasta Oner
Tupac
Id: 310601
akryl/sítotisk/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2021, nerámován
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
46 000 Kč