Čas na serveru 09:24:02

Aukce LXXV./2021

Giacomo Rofsi - Papežský průvod Clementa desátého

Giacomo Rofsi
Papežský průvod Clementa desátého

Id: 308826

rytina/papír, rozměr listu cca 42 x 95 cm, neznačeno, popsáno v ploše, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Václav Koutský - Praha

Václav Koutský
Praha

Id: 313005

olej/plátno, rozměr 45 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

  Neznačeno - Hlavy

Neznačeno
Hlavy

Id: 316301

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 555

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu II.

Oldřich Kulhánek
Bez názvu II.

Id: 306302

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 8,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

František Gross - Laboratoř

František Gross
Laboratoř

Id: 311804

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, list drobně poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Chaba  - Řeka

Karel Chaba
Řeka

Id: 316607

ručně kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr tisku 34,5 x 25 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, původem z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

  Neznačeno - Praha

Neznačeno
Praha

Id: 308828

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 52 x 60 cm, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ludmila Jiřincová - Krajina u Domažlic

Ludmila Jiřincová
Krajina u Domažlic

Id: 316404

pastel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na novodobém rámování

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Anderle - Hlava

Hlava

Id: 313001

lept/papír, rozměr tisku 16 x 13,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Oldřich Kulhánek - Vzpomínka

Oldřich Kulhánek
Vzpomínka

Id: 306402

litografie/papír, rozměr listu 49 x 35 cm, značeno, datováno, popsáno ve spodní části, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

4 400

Detail

Miroslav Srostlík - Váza s reliéfem

Miroslav Srostlík
Váza s reliéfem

Id: 314702

keramika, celková výška 35,5 cm, značeno na spodní části

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Karel Skála - Vášnivá čtenářka

Karel Skála
Vášnivá čtenářka

Id: 317003

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 201

Detail

Vít Skála - Saně před chalupou

Vít Skála
Saně před chalupou

Id: 313002

olej/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 101

Detail

Míla Doleželová - Rodina

Míla Doleželová
Rodina

Id: 313103

olej/deska, rozměr 32 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

Přemysl Pospíšil - Z cyklu Úplně nedobytná pevnost

Přemysl Pospíšil
Z cyklu Úplně nedobytná pevnost

Id: 316202

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 61 x 48 cm, neznačeno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 600

Detail