Aukce LXXV./2021
Giacomo Rofsi
Papežský průvod Clementa desátého
Id: 308826
rytina/papír, rozměr listu cca 42 x 95 cm, neznačeno, popsáno v ploše, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Václav Koutský
Praha
Id: 313005
olej/plátno, rozměr 45 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Hlavy
Id: 316301
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 555 Kč
Oldřich Kulhánek
Bez názvu II.
Id: 306302
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 8,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
František Gross
Laboratoř
Id: 311804
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, list drobně poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Karel Chaba
Řeka
Id: 316607
ručně kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr tisku 34,5 x 25 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, původem z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Neznačeno
Praha
Id: 308828
mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 52 x 60 cm, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Ludmila Jiřincová
Krajina u Domažlic
Id: 316404
pastel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na novodobém rámování
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
Hlava
Id: 313001
lept/papír, rozměr tisku 16 x 13,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Oldřich Kulhánek
Vzpomínka
Id: 306402
litografie/papír, rozměr listu 49 x 35 cm, značeno, datováno, popsáno ve spodní části, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
4 400 Kč
Miroslav Srostlík
Váza s reliéfem
Id: 314702
keramika, celková výška 35,5 cm, značeno na spodní části
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč
Karel Skála
Vášnivá čtenářka
Id: 317003
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 201 Kč
Vít Skála
Saně před chalupou
Id: 313002
olej/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 101 Kč
Míla Doleželová
Rodina
Id: 313103
olej/deska, rozměr 32 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 800 Kč
Přemysl Pospíšil
Z cyklu Úplně nedobytná pevnost
Id: 316202
kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný 61 x 48 cm, neznačeno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 600 Kč