Aukce LXXV./2021
Jan Slavíček
Z Rybné
Id: 316804
barevný akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 56 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
František Xaver Naske
Kytice
Id: 313105
olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 505 Kč
Josef Hubáček
Z jižní Francie
Id: 314504
olej/karton, rozměr 23,5 x 29,5 cm, značeno pod rámem vpravo dole, značně poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 500 Kč
Karel Valter
Sníh na asfaltu
Id: 314601
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Erotický motiv
Id: 315308
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 23,5 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Loučení s kanelurou
Id: 315406
papírový reliéf, rozměr listu 19,5 x 15 cm, značeno a pospáno ve spodní části, rok vzniku 2003, zaskleno, rámováno v kazetě, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Karel Langer
Mořská úžina
Id: 313605
olej/dřevo, rozměr 45,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 501 Kč
Jan Baptista Homann
Mapa světa
Id: 308825
mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 51 x 59 cm, neznačeno, popsáno v ploše, list místy poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 500 Kč
Gustav Macoun
Zimní nálada
Id: 312802
olej/karton, rozměr ve výřezu 27,5 x 38,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Tomáš Rajlich
Position 50 n° 34
Id: 313702
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 65 x 49,5 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, prasklé sklo
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Parabola č. 1
Id: 316001
litografie/papír, rozměr listu 94 x 66 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Matthäus Seutter
Království České
Id: 308821
mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 50 x 58 cm, neznačeno, lokálně znečištěný papír, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 200 Kč
Čekající dívka
Id: 312604
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 555 Kč
František Daněk - Sedláček
Žně
Id: 316304
olej/lepenka, rozměr 35 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Zbyněk Slavíček
Akty
Id: 315002
olej/plátno, rozměr 85 x 90 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 222 Kč