Čas na serveru 10:53:17

Aukce LXXV./2021

Jan Slavíček - Z Rybné

Jan Slavíček
Z Rybné

Id: 316804

barevný akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 56 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

František Xaver Naske - Kytice

František Xaver Naske
Kytice

Id: 313105

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 505

Detail

Josef Hubáček - Z jižní Francie

Josef Hubáček
Z jižní Francie

Id: 314504

olej/karton, rozměr 23,5 x 29,5 cm, značeno pod rámem vpravo dole, značně poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 800

16 500

Detail

Karel Valter - Sníh na asfaltu

Karel Valter
Sníh na asfaltu

Id: 314601

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Erotický motiv

Oldřich Kulhánek
Erotický motiv

Id: 315308

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 23,5 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Olbram Zoubek - Loučení s kanelurou

Loučení s kanelurou

Id: 315406

papírový reliéf, rozměr listu 19,5 x 15 cm, značeno a pospáno ve spodní části, rok vzniku 2003, zaskleno, rámováno v kazetě, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Karel Langer - Mořská úžina

Karel Langer
Mořská úžina

Id: 313605

olej/dřevo, rozměr 45,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, lehce poškozená malba

Vyvolávací cena:

14 501

Detail

Jan Baptista Homann - Mapa světa

Jan Baptista Homann
Mapa světa

Id: 308825

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 51 x 59 cm, neznačeno, popsáno v ploše, list místy poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

14 500

Detail

Gustav Macoun - Zimní nálada

Gustav Macoun
Zimní nálada

Id: 312802

olej/karton, rozměr ve výřezu 27,5 x 38,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Tomáš Rajlich - Position 50 n° 34

Tomáš Rajlich
Position 50 n° 34

Id: 313702

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 65 x 49,5 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, prasklé sklo

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Parabola č. 1

Oldřich Kulhánek
Parabola č. 1

Id: 316001

litografie/papír, rozměr listu 94 x 66 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Matthäus Seutter - Království České

Matthäus Seutter
Království České

Id: 308821

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 50 x 58 cm, neznačeno, lokálně znečištěný papír, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 200

Detail

Václav Špála - Čekající dívka

Čekající dívka

Id: 312604

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 555

Detail

František Daněk - Sedláček - Žně

František Daněk - Sedláček
Žně

Id: 316304

olej/lepenka, rozměr 35 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Zbyněk Slavíček - Akty

Zbyněk Slavíček
Akty

Id: 315002

olej/plátno, rozměr 85 x 90 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

13 222

Detail