Aukce LXXV./2021
Theodor Pištěk
Z motolského okruhu
Id: 313302
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 14 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 54
Jan Rapin
Kuřák dýmky
Id: 315601
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Parabola č. 4
Id: 316002
litografie/papír, rozměr listu 94 x 66 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Emil Filla
Zátiší
Id: 315303
lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
22 000 Kč
Kamil Kubík
New York II
Id: 308903
barevná litografie/papír, rozměr tisku 51 x 80,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Vlastimil Rada
Jarní tání
Id: 313102
olej/karton, rozměr 29 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Jan Bauch
Don Quijote
Id: 316902
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 56 x 41,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve vrchní části, znečištěná pasparta loupající se malbou, malba lehce poškozena, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Josef Lehoučka
Kompozice s jehlanem
Id: 313704
olej/plátno/deska, rozměr 49,5 x 55 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 155 Kč
Eduard Ovčáček
Bez názvu
Id: 312609
frotáž/grafit/papír, rozměr ve výřezu 61 x 44 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
20 000 Kč
Oldřich Smutný
Starý dům
Id: 308303
malba/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 500 Kč
Bohuslav Dvořák
Na kraji lesa
Id: 316802
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 47 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Gustav Macoun
Letní den
Id: 312502
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč
Jan Dědina
Pařížanka
Id: 313402
olej/plátno, rozměr 55 x 38 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 000 Kč
Ladislav Karoušek
Podzimní
Id: 314001
olej/plátno/sololit, rozměr 72 x 96 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba poškozena viz foto, poškozeno v rozích, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč
František Kupka
Korespondence
Id: 315502
osobní korespondence Arthuru Meyerovi, řediteli listu Le Gaulois, rozměr ve výřezu 25 x 19 cm, značeno a datováno ve spodní části, původem ze soukromé sbírky Španělsko, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 000 Kč