Čas na serveru 03:29:04

Aukce LXXV./2021

Theodor Pištěk - Z motolského okruhu

Theodor Pištěk
Z motolského okruhu

Id: 313302

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 14 x 21 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 54

Jan Rapin - Kuřák dýmky

Jan Rapin
Kuřák dýmky

Id: 315601

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Parabola č. 4

Oldřich Kulhánek
Parabola č. 4

Id: 316002

litografie/papír, rozměr listu 94 x 66 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Emil Filla - Zátiší

Emil Filla
Zátiší

Id: 315303

lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

22 000

Detail

Kamil Kubík - New York II

Kamil Kubík
New York II

Id: 308903

barevná litografie/papír, rozměr tisku 51 x 80,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Vlastimil Rada - Jarní tání

Vlastimil Rada
Jarní tání

Id: 313102

olej/karton, rozměr 29 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan  Bauch - Don Quijote

Jan Bauch
Don Quijote

Id: 316902

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 56 x 41,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve vrchní části, znečištěná pasparta loupající se malbou, malba lehce poškozena, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef Lehoučka - Kompozice s jehlanem

Josef Lehoučka
Kompozice s jehlanem

Id: 313704

olej/plátno/deska, rozměr 49,5 x 55 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 155

Detail

Eduard Ovčáček - Bez názvu

Eduard Ovčáček
Bez názvu

Id: 312609

frotáž/grafit/papír, rozměr ve výřezu 61 x 44 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

20 000

Detail

Oldřich Smutný - Starý dům

Oldřich Smutný
Starý dům

Id: 308303

malba/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Bohuslav Dvořák - Na kraji lesa

Bohuslav Dvořák
Na kraji lesa

Id: 316802

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 47 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Gustav Macoun - Letní den

Gustav Macoun
Letní den

Id: 312502

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jan  Dědina - Pařížanka

Jan Dědina
Pařížanka

Id: 313402

olej/plátno, rozměr 55 x 38 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Ladislav Karoušek - Podzimní

Ladislav Karoušek
Podzimní

Id: 314001

olej/plátno/sololit, rozměr 72 x 96 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba poškozena viz foto, poškozeno v rozích, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

František Kupka - Korespondence

František Kupka
Korespondence

Id: 315502

osobní korespondence Arthuru Meyerovi, řediteli listu Le Gaulois, rozměr ve výřezu 25 x 19 cm, značeno a datováno ve spodní části, původem ze soukromé sbírky Španělsko, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail