Čas na serveru 10:20:19

Aukce LXXV./2021

Oldřich Kulhánek - Erotické motivy

Oldřich Kulhánek
Erotické motivy

Id: 313708

lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 23,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jiří Anderle - Z cyklu Kámasútra

Z cyklu Kámasútra

Id: 315304

kombinovaná tisková technika/papír, rozměr listu 75 x 63,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

13 000

Detail

Salvador Dalí - Hledání grálu I.

Salvador Dalí
Hledání grálu I.

Id: 316604

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 30,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, pod sklem znečištěno, jedná se o ilustraci k bibliofilii "La Quête du Graal", reprodukováno v soupisu grafického díla Salvadora Dalího Michler/Löpsinger na straně 242 pod číslem soupisu 787, v galerii je k nahlédnutí originál bibliofilie "La Quête du Graal", číslo výtisku 61, ruční papír, pergamen

Vyvolávací cena:

12 621

Detail

Karel Nejedlý - Vesnický potok

Karel Nejedlý
Vesnický potok

Id: 313101

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Žně na Českomoravské Vysočině

František Daněk - Sedláček
Žně na Českomoravské Vysočině

Id: 314101

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

12 500

Detail

Max Švabinský - Kytice

Max Švabinský
Kytice

Id: 316403

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Salvador Dalí - Hledání grálu II.

Salvador Dalí
Hledání grálu II.

Id: 316605

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 44 x 30 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, pod sklem znečištěno, jedná se o ilustraci k bibliofilii "La Quête du Graal", reprodukováno v soupisu grafického díla Salvadora Dalího Michler/Löpsinger na straně 241 pod číslem soupisu 781, v galerii je k nahlédnutí originál bibliofilie "La Quête du Graal", číslo výtisku 61, ruční papír, pergamen

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Květoň - Souznění

František Květoň
Souznění

Id: 317004

olej/sololit, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu I.

Oldřich Kulhánek
Bez názvu I.

Id: 306301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
1 800

11 500

Detail

Otakar Marvánek - Na řece

Otakar Marvánek
Na řece

Id: 316803

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

G. Taubert - Vzpomínka na Prahu

G. Taubert
Vzpomínka na Prahu

Id: 308827

kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 37,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 300

Detail

Jan Kotík - Barevná abstrakce

Jan Kotík
Barevná abstrakce

Id: 313004

kombinovaná technika/olej/papír, rozměr listu 43 x 30 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

11 200

Detail

Karel Jerie - Cebulonimbus

Karel Jerie
Cebulonimbus

Id: 312608

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, autorsky značeno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

11 000

Detail

Václav  Kozák - Praha

Václav Kozák
Praha

Id: 316405

olej/plátno, rozměr 59 x 70 cm, značeno vpravo dole, obraz věnován Vilému Mandlíkovi viz štítek na rámu, lehce poškozený rám, volné plátno

Vyvolávací cena:

10 700

Detail

Lukáš Miffek - Cestou z Modřan

Lukáš Miffek
Cestou z Modřan

Id: 312605

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail