Aukce LXXV./2021
Oldřich Kulhánek
Erotické motivy
Id: 313708
lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 23,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 000 Kč
Z cyklu Kámasútra
Id: 315304
kombinovaná tisková technika/papír, rozměr listu 75 x 63,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 000 Kč
Salvador Dalí
Hledání grálu I.
Id: 316604
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 30,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, pod sklem znečištěno, jedná se o ilustraci k bibliofilii "La Quête du Graal", reprodukováno v soupisu grafického díla Salvadora Dalího Michler/Löpsinger na straně 242 pod číslem soupisu 787, v galerii je k nahlédnutí originál bibliofilie "La Quête du Graal", číslo výtisku 61, ruční papír, pergamen
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 621 Kč
Karel Nejedlý
Vesnický potok
Id: 313101
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Žně na Českomoravské Vysočině
Id: 314101
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
12 500 Kč
Max Švabinský
Kytice
Id: 316403
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 000 Kč
Salvador Dalí
Hledání grálu II.
Id: 316605
barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr ve výřezu 44 x 30 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, pod sklem znečištěno, jedná se o ilustraci k bibliofilii "La Quête du Graal", reprodukováno v soupisu grafického díla Salvadora Dalího Michler/Löpsinger na straně 241 pod číslem soupisu 781, v galerii je k nahlédnutí originál bibliofilie "La Quête du Graal", číslo výtisku 61, ruční papír, pergamen
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
František Květoň
Souznění
Id: 317004
olej/sololit, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Bez názvu I.
Id: 306301
litografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 500 Kč
Otakar Marvánek
Na řece
Id: 316803
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 500 Kč
G. Taubert
Vzpomínka na Prahu
Id: 308827
kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 37,5 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 300 Kč
Jan Kotík
Barevná abstrakce
Id: 313004
kombinovaná technika/olej/papír, rozměr listu 43 x 30 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 200 Kč
Karel Jerie
Cebulonimbus
Id: 312608
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, autorsky značeno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
11 000 Kč
Václav Kozák
Praha
Id: 316405
olej/plátno, rozměr 59 x 70 cm, značeno vpravo dole, obraz věnován Vilému Mandlíkovi viz štítek na rámu, lehce poškozený rám, volné plátno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 700 Kč
Lukáš Miffek
Cestou z Modřan
Id: 312605
olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, autorsky popsáno na zadní straně včetně datace, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč