Aukce LXXV./2021
Karel Karas
Celetná ulice
Id: 308833
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 377 Kč
Bohumír Dvorský
Pohled na městečko
Id: 313106
pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 46 x 67 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 300 Kč
Neznačeno
Království České malé
Id: 308838
mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 21 x 27 cm, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 200 Kč
Vincenc Beneš
Zátiší
Id: 313803
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 18,5 cm, neznačeno, jedná se o přílohu k časopisu Umělecký měsíčník, rok 1912, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 200 Kč
Chaloupky
Id: 312003
olej/plátno/dřevo, rozměr 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč
Karel Šimůnek
Sedící dívka
Id: 313602
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 48 x 32 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč
Justus Perthes
Europa 16tého století
Id: 308823
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 800 Kč
Vesnice v horách
Id: 308837
olej/plátno, rozměr 59 x 73 cm, značeno vpravo dole částečně pod rámem, rentoilováno, restaurováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 500 Kč
Hlava Budhy
Id: 308835
malba/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba v ploše lokálně otřená, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 300 Kč
Neznačeno
Červený dům
Id: 308831
akvarel/papír, rozměr listu cca 19 x 28 cm, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 100 Kč
Míla Doleželová
Malířské zátiší
Id: 308836
olej/překližka, neznačeno, rozměr cca 16 x 45 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč
Justus Perthes
Europa - náboženské členění
Id: 308822
mapa/kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 34 x 43 cm, neznačeno, v ploše pospáno, lokální znečištění papíru, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Neznačeno
Evropa a Malá Asie
Id: 308830
mapa/tisk/papír, rozměr 19 x 34 cm, v ploše popsáno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Mnich
Id: 308832
akvarel/papír, rozměr viditelný 26 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
700 Kč
800 Kč