Čas na serveru 23:40:52

Aukce LXXV./2021

Karel Karas - Celetná ulice

Karel Karas
Celetná ulice

Id: 308833

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

3 377

Detail

Bohumír Dvorský - Pohled na městečko

Bohumír Dvorský
Pohled na městečko

Id: 313106

pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 46 x 67 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

  Neznačeno - Království České malé

Neznačeno
Království České malé

Id: 308838

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 21 x 27 cm, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

3 200

Detail

Vincenc Beneš - Zátiší

Vincenc Beneš
Zátiší

Id: 313803

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 18,5 cm, neznačeno, jedná se o přílohu k časopisu Umělecký měsíčník, rok 1912, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

  Autor neurčen - Chaloupky

Chaloupky

Id: 312003

olej/plátno/dřevo, rozměr 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail

Karel Šimůnek - Sedící dívka

Karel Šimůnek
Sedící dívka

Id: 313602

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 48 x 32 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

Justus Perthes - Europa 16tého století

Justus Perthes
Europa 16tého století

Id: 308823

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

  Autor neurčen - Vesnice v horách

Vesnice v horách

Id: 308837

olej/plátno, rozměr 59 x 73 cm, značeno vpravo dole částečně pod rámem, rentoilováno, restaurováno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

  Autor neurčen - Hlava Budhy

Hlava Budhy

Id: 308835

malba/plátno, rozměr 150 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba v ploše lokálně otřená, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

  Neznačeno - Červený dům

Neznačeno
Červený dům

Id: 308831

akvarel/papír, rozměr listu cca 19 x 28 cm, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
500

2 100

Detail

Míla Doleželová - Malířské zátiší

Míla Doleželová
Malířské zátiší

Id: 308836

olej/překližka, neznačeno, rozměr cca 16 x 45 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Justus Perthes - Europa - náboženské členění

Justus Perthes
Europa - náboženské členění

Id: 308822

mapa/kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 34 x 43 cm, neznačeno, v ploše pospáno, lokální znečištění papíru, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Neznačeno - Evropa a Malá Asie

Neznačeno
Evropa a Malá Asie

Id: 308830

mapa/tisk/papír, rozměr 19 x 34 cm, v ploše popsáno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Mnich

Mnich

Id: 308832

akvarel/papír, rozměr viditelný 26 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

800

Detail