Aukce LXXV./2021
Salvador Dalí
LA FECUNDIDAT
Id: 314701
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 21,5 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
46 000 Kč
Zátiší s jablky
Id: 312103
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně věnování s datací, lehce poškozená pasparta i rám, zaskleno, sklo poškozeno prasklinou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 50
František Ringo Čech
Globální oteplování
Id: 314801
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 55
František Líbal
Rozkvetlý den
Id: 315307
olej/plátno, rozměr 62 x 75,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
45 000 Kč
Pasta Oner
Success
Id: 315401
akryl/sítotisk/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2021, nerámováno, přiložen certifikát autenticity
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Emil Filla
Zápas s Nemejským lvem
Id: 313502
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 46,5x 34 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Čestmíra Berky: Emil Filla - Grafické dílo, Odeon 1969, č. soupisu 160, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Robert Jiran
Golfistka
Id: 314201
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 48
Kubistická žena
Id: 316903
bronzová plastika/kamenný podstavec, výška odlitku 31,5 cm, celková výška 37,5 cm, značeno ve spodní části sochy, na povrchu drobné oděrky
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 54
Ptáček
Id: 315402
bronzová plastika, celková výška 20 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát autorství
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
42 000 Kč
Iva Hüttnerová
Dámský friseur
Id: 316201
olej/dřevo, rozměr 27,5 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
41 000 Kč
František Kaván
Stromořadí v krajině
Id: 312701
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 48 cm, značeno s věnováním vpravo dole, lepenka značně zprohýbaná, v ploše poškozená malba, paspartováno, prasklé sklo, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 500 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 52
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice
Id: 315801
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
40 300 Kč
Zdeněk Burian
Širým světem
Id: 312302
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 27,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč
Pasta Oner
Alone beautiful
Id: 316703
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
39 500 Kč
Příhozy: 66
Maxim Kopf
Lavička v parku
Id: 312501
olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč