Čas na serveru 11:07:27

Aukce LXXV./2021

Salvador Dalí - LA FECUNDIDAT

Salvador Dalí
LA FECUNDIDAT

Id: 314701

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 21,5 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Václav Špála - Zátiší s jablky

Zátiší s jablky

Id: 312103

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně věnování s datací, lehce poškozená pasparta i rám, zaskleno, sklo poškozeno prasklinou

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 50

František Ringo Čech - Globální oteplování

František Ringo Čech
Globální oteplování

Id: 314801

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 55

František Líbal - Rozkvetlý den

František Líbal
Rozkvetlý den

Id: 315307

olej/plátno, rozměr 62 x 75,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Pasta  Oner - Success

Pasta Oner
Success

Id: 315401

akryl/sítotisk/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2021, nerámováno, přiložen certifikát autenticity

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Emil Filla - Zápas s Nemejským lvem

Emil Filla
Zápas s Nemejským lvem

Id: 313502

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 46,5x 34 cm, značeno vlastnoručně vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Čestmíra Berky: Emil Filla - Grafické dílo, Odeon 1969, č. soupisu 160, po

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Robert Jiran - Golfistka

Robert Jiran
Golfistka

Id: 314201

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 48

Ota Janeček - Kubistická žena

Kubistická žena

Id: 316903

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška odlitku 31,5 cm, celková výška 37,5 cm, značeno ve spodní části sochy, na povrchu drobné oděrky

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 54

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 315402

bronzová plastika, celková výška 20 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Iva Hüttnerová - Dámský friseur

Iva Hüttnerová
Dámský friseur

Id: 316201

olej/dřevo, rozměr 27,5 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole

Vyvolávací cena:
4 800

41 000

Detail

František Kaván - Stromořadí v krajině

František Kaván
Stromořadí v krajině

Id: 312701

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 37,5 x 48 cm, značeno s věnováním vpravo dole, lepenka značně zprohýbaná, v ploše poškozená malba, paspartováno, prasklé sklo, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

40 500

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 52

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 315801

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 300

Detail

Zdeněk Burian - Širým světem

Zdeněk Burian
Širým světem

Id: 312302

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 27,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Pasta  Oner - Alone beautiful

Pasta Oner
Alone beautiful

Id: 316703

Vyvolávací cena:

39 500

Detail

Příhozy: 66

Maxim Kopf - Lavička v parku

Maxim Kopf
Lavička v parku

Id: 312501

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.

Vyvolávací cena:

39 000

Detail