Čas na serveru 11:05:03

Aukce LXXV./2021

Bert Stern - Marilyne Monroe - Last sitting

Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting

Id: 314302

fotografie, rozměr ve výřezu 50,5 x 49,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 200

Detail

František Tavík Šimon - Trh na Staroměstském náměstí

František Tavík Šimon
Trh na Staroměstském náměstí

Id: 315204

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 40 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

10 055

Detail

Matthäus Seutter - Vévodství Slezské

Matthäus Seutter
Vévodství Slezské

Id: 308829

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr listu 52 x 60 cm, neznačeno, popsáno v ploše, zaskleno, rámováno, list pod sklem mírně posunut

Vyvolávací cena:

10 001

Detail

Karel Langer - Zahraní slavnost

Karel Langer
Zahraní slavnost

Id: 312901

olej/plátno, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, majitelem pravost konzultována s PhDr. Šárkou Leubnerovou

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Karel Valter - Květen

Karel Valter
Květen

Id: 314602

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 42 x 54 cm, značeno, datováno, popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Luděk  Pešek - Zimní motiv

Luděk Pešek
Zimní motiv

Id: 316302

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Otakar Marvánek - Vesnička

Otakar Marvánek
Vesnička

Id: 316801

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Stanislav Podhrázský - Postavy

Stanislav Podhrázský
Postavy

Id: 316406

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr listu 85 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 800

Detail

Vojtěch  Sedláček - Barevná pole

Vojtěch Sedláček
Barevná pole

Id: 311802

tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Karel Boháček - Krajina

Karel Boháček
Krajina

Id: 312504

olej/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan Brychta - Parník

Jan Brychta
Parník

Id: 313705

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Anderle - Vzpomínání na minulé století

Vzpomínání na minulé století

Id: 316602

kombinovaná technika/tisk, rozměr listu 42 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno a pospáno ve spodní části, zaskleno, prasklé sklo, rámováno v kazetě

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Xaver Naske - Dívka na pohovce

František Xaver Naske
Dívka na pohovce

Id: 313604

olej/dřevěná deska, rozměr 19,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Kamil Lhoták - Chlapec za dveřmi

Kamil Lhoták
Chlapec za dveřmi

Id: 315306

barevná kresba/papír, rozměr listu 14 x 7 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize Jana jde do školy viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Oldřich Eichler - Naděje

Oldřich Eichler
Naděje

Id: 315702

olej/plátno, rozměr 41 x 41 cm, značeno a datováno na zadní straně s popisem, na přední straně značka autora, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail