Aukce LXXV./2021
Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting
Id: 314302
fotografie, rozměr ve výřezu 50,5 x 49,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 200 Kč
František Tavík Šimon
Trh na Staroměstském náměstí
Id: 315204
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 40 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 055 Kč
Matthäus Seutter
Vévodství Slezské
Id: 308829
mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr listu 52 x 60 cm, neznačeno, popsáno v ploše, zaskleno, rámováno, list pod sklem mírně posunut
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 001 Kč
Karel Langer
Zahraní slavnost
Id: 312901
olej/plátno, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, majitelem pravost konzultována s PhDr. Šárkou Leubnerovou
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 000 Kč
Karel Valter
Květen
Id: 314602
akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 42 x 54 cm, značeno, datováno, popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 000 Kč
Luděk Pešek
Zimní motiv
Id: 316302
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč
Otakar Marvánek
Vesnička
Id: 316801
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
Stanislav Podhrázský
Postavy
Id: 316406
kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr listu 85 x 59 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 800 Kč
Vojtěch Sedláček
Barevná pole
Id: 311802
tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 500 Kč
Karel Boháček
Krajina
Id: 312504
olej/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 500 Kč
Jan Brychta
Parník
Id: 313705
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
9 500 Kč
Vzpomínání na minulé století
Id: 316602
kombinovaná technika/tisk, rozměr listu 42 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno a pospáno ve spodní části, zaskleno, prasklé sklo, rámováno v kazetě
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
František Xaver Naske
Dívka na pohovce
Id: 313604
olej/dřevěná deska, rozměr 19,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Kamil Lhoták
Chlapec za dveřmi
Id: 315306
barevná kresba/papír, rozměr listu 14 x 7 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize Jana jde do školy viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Oldřich Eichler
Naděje
Id: 315702
olej/plátno, rozměr 41 x 41 cm, značeno a datováno na zadní straně s popisem, na přední straně značka autora, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč