Čas na serveru 10:10:39

Aukce LXXV./2021

Dušan Kadlec - Smutek

Dušan Kadlec
Smutek

Id: 316305

olej/plátno, rozměr 76 x 50 cm, neznačeno, v rozích zvlněné plátno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

8 505

Detail

Antonín Waldhauser  - Staré vrby

Antonín Waldhauser
Staré vrby

Id: 312301

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 10 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

Jan Honsa - Roubenky

Jan Honsa
Roubenky

Id: 313107

kombinovaná technika/akvarel/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

V. Slavík - Podzimní sběr

V. Slavík
Podzimní sběr

Id: 316502

olej/plátno, rozměr 56,5 x 47 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Stanislav Feikl - Na řece

Stanislav Feikl
Na řece

Id: 316203

olej/plátno, rozměr 71 x 93 cm, značeno vlevo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

7 505

Detail

Jan Baptista Homann - Mapa Evropy

Jan Baptista Homann
Mapa Evropy

Id: 308824

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 50 x 58 cm, neznačeno, popsáno v ploše, místy pomačkáno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

7 500

Detail

Pravoslav Kotík - Abstrakce

Pravoslav Kotík
Abstrakce

Id: 312505

kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, přípis na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Adolf Born - Žofka

Žofka

Id: 313804

kombinovaná technika na ultrafánu, neznačeno, rozměr ve výřezu 19,5 x 29 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Hodr - Kostelík

Karel Hodr
Kostelík

Id: 313003

olej/sololit, rozměr 28 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

7 100

Detail

Jaroslav Horejc - Echo

Jaroslav Horejc
Echo

Id: 313805

patinovaná sádra, rozměr sochy 61 cm, celková výška se dřevěným podstavcem 63,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, poškozeno na povrchu viz foto

Vyvolávací cena:

7 050

Detail

Rudolf Jelínek - Akt

Rudolf Jelínek
Akt

Id: 312503

olej/karton, rozměr 66 x 47 cm, neznačeno, na zadní straně přípis, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Karel Hodr - Z Českých Budějovic

Karel Hodr
Z Českých Budějovic

Id: 311901

olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 46 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Zikmund - Kytice

František Zikmund
Kytice

Id: 312005

olej/plátno, rozměr 74 x 57 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Pucherna - Námořník

Karel Pucherna
Námořník

Id: 313703

olej/deska, rozměr 59 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Holan - Periferie

Karel Holan
Periferie

Id: 314502

olej/karton, rozměr 25 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail