Aukce LXXV./2021
Dušan Kadlec
Smutek
Id: 316305
olej/plátno, rozměr 76 x 50 cm, neznačeno, v rozích zvlněné plátno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 505 Kč
Antonín Waldhauser
Staré vrby
Id: 312301
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 10 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
8 500 Kč
Jan Honsa
Roubenky
Id: 313107
kombinovaná technika/akvarel/lepenka, rozměr viditelný 29,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
V. Slavík
Podzimní sběr
Id: 316502
olej/plátno, rozměr 56,5 x 47 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč
Stanislav Feikl
Na řece
Id: 316203
olej/plátno, rozměr 71 x 93 cm, značeno vlevo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 505 Kč
Jan Baptista Homann
Mapa Evropy
Id: 308824
mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 50 x 58 cm, neznačeno, popsáno v ploše, místy pomačkáno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 500 Kč
Pravoslav Kotík
Abstrakce
Id: 312505
kvaš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, přípis na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Žofka
Id: 313804
kombinovaná technika na ultrafánu, neznačeno, rozměr ve výřezu 19,5 x 29 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Karel Hodr
Kostelík
Id: 313003
olej/sololit, rozměr 28 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 100 Kč
Jaroslav Horejc
Echo
Id: 313805
patinovaná sádra, rozměr sochy 61 cm, celková výška se dřevěným podstavcem 63,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, poškozeno na povrchu viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 050 Kč
Rudolf Jelínek
Akt
Id: 312503
olej/karton, rozměr 66 x 47 cm, neznačeno, na zadní straně přípis, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč
Karel Hodr
Z Českých Budějovic
Id: 311901
olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 46 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
František Zikmund
Kytice
Id: 312005
olej/plátno, rozměr 74 x 57 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Karel Pucherna
Námořník
Id: 313703
olej/deska, rozměr 59 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Karel Holan
Periferie
Id: 314502
olej/karton, rozměr 25 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč