Čas na serveru 04:45:40

Aukce LXXV./2021

Josef Loukota - Dívka v interiéru

Josef Loukota
Dívka v interiéru

Id: 314501

olej/plátno, rozměr 76 x 55 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ranou práci pod vlivem Mnichova, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Alois Kalvoda - Potok u Klatov

Alois Kalvoda
Potok u Klatov

Id: 315203

olej/dřevo, rozměr 42 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, lokálně oloupaná barva, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 500

Detail

Josef Jíra - Golgota

Josef Jíra
Golgota

Id: 313707

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 47,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 001

Detail

Příhozy: 55

Václav Špála - Podzim

Podzim

Id: 312903

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jiří Anderle - Man is like a Fruit

Man is like a Fruit

Id: 313706

lept/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 39 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Bohumil Mareček - Čtenářka

Bohumil Mareček
Čtenářka

Id: 314901

olej/plátno, rozměr 51 x 83 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, volné v rámu, plátno zvlněné, rám poškozený

Vyvolávací cena:
4 800

28 000

Detail

  Autor neurčen - Motiv z Holandska

Motiv z Holandska

Id: 315201

olej/plátno, rozměr 25 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 010

Detail

Příhozy: 60

František Kupka - Prostituování

František Kupka
Prostituování

Id: 313301

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno v tisku vlevo dole, drobné nedostatečnosti v listu, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

26 500

Detail

Příhozy: 57

Jaroslav Vožniak - Objekt

Jaroslav Vožniak
Objekt

Id: 316606

asambláž/koláž/deska, rozměr kazety 44 x 55,5 x 8 cm, neznačeno, původní adjustace, původní stav, silně zaprášeno, lokálně poškozeno, původem ze sbírky malíře Karla Chaby (dar autora příteli)

Vyvolávací cena:

26 500

Detail

Pasta  Oner - Choose to be Happy

Pasta Oner
Choose to be Happy

Id: 310602

serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 51

Vladimír Vašíček - Kytice

Vladimír Vašíček
Kytice

Id: 312506

olej/karton, rozměr 34,5 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 58

Pasta  Oner - Tell me all about habits

Pasta Oner
Tell me all about habits

Id: 316707

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 51

Alois Kirnig - Vltava u Zbraslavi

Alois Kirnig
Vltava u Zbraslavi

Id: 314503

olej/dřevo, rozměr 23,5 x 35,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1900, zrestaurovaný rám, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Viktor Stretti - Staroměstské náměstí

Viktor Stretti
Staroměstské náměstí

Id: 315302

olej/sololit, rozměr 35 x 30 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

  Neznačeno - Benátky

Neznačeno
Benátky

Id: 308820

mapa/rytina/papír, rozměr listu cca 31 x 72 cm, v minulosti na několika místech přeloženo, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 200

Detail

Příhozy: 66