Aukce LXXV./2021
Josef Loukota
Dívka v interiéru
Id: 314501
olej/plátno, rozměr 76 x 55 cm, značeno vpravo dole, jedná se o ranou práci pod vlivem Mnichova, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Alois Kalvoda
Potok u Klatov
Id: 315203
olej/dřevo, rozměr 42 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, lokálně oloupaná barva, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 500 Kč
Josef Jíra
Golgota
Id: 313707
kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 47,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 001 Kč
Příhozy: 55
Podzim
Id: 312903
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
30 000 Kč
Man is like a Fruit
Id: 313706
lept/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 39 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 000 Kč
Bohumil Mareček
Čtenářka
Id: 314901
olej/plátno, rozměr 51 x 83 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, volné v rámu, plátno zvlněné, rám poškozený
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
28 000 Kč
Motiv z Holandska
Id: 315201
olej/plátno, rozměr 25 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 010 Kč
Příhozy: 60
František Kupka
Prostituování
Id: 313301
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno v tisku vlevo dole, drobné nedostatečnosti v listu, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
26 500 Kč
Příhozy: 57
Jaroslav Vožniak
Objekt
Id: 316606
asambláž/koláž/deska, rozměr kazety 44 x 55,5 x 8 cm, neznačeno, původní adjustace, původní stav, silně zaprášeno, lokálně poškozeno, původem ze sbírky malíře Karla Chaby (dar autora příteli)
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 500 Kč
Pasta Oner
Choose to be Happy
Id: 310602
serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 51
Vladimír Vašíček
Kytice
Id: 312506
olej/karton, rozměr 34,5 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 58
Pasta Oner
Tell me all about habits
Id: 316707
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 51
Alois Kirnig
Vltava u Zbraslavi
Id: 314503
olej/dřevo, rozměr 23,5 x 35,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1900, zrestaurovaný rám, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Viktor Stretti
Staroměstské náměstí
Id: 315302
olej/sololit, rozměr 35 x 30 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Neznačeno
Benátky
Id: 308820
mapa/rytina/papír, rozměr listu cca 31 x 72 cm, v minulosti na několika místech přeloženo, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
23 200 Kč
Příhozy: 66