Čas na serveru 08:35:57

Aukce LXXVII./2021

František  Max - Praha

František Max
Praha

Id: 325003

olej/karton, rozměr 33 x 44 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

12 500

Detail

Oldřich Koníček - Tichá řeka

Oldřich Koníček
Tichá řeka

Id: 326902

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

12 500

Detail

Ferdinand Engelmüller - Duby

Ferdinand Engelmüller
Duby

Id: 323403

olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, značeno vlevo dole, volné plátno, obraz značně krakelován, několika místech malba poškozena, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

11 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Jaro u Jenerálky

František Daněk - Sedláček
Jaro u Jenerálky

Id: 324905

olej/sololit, rozměr 39 x 52 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 020

Detail

Stanislav Feikl - Karlův most

Stanislav Feikl
Karlův most

Id: 321801

olej/karton, rozměr ve výřezu 33 x 44,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Ovocné zátiší

František Daněk - Sedláček
Ovocné zátiší

Id: 322202

olej/karton, rozměr 43 x 63 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vincze Bánsági - V čajovém salonku

Vincze Bánsági
V čajovém salonku

Id: 326903

olej/plátno, rozměr 47 x 40 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 400

Detail

Emanuel Pryl - Kubistický motiv

Emanuel Pryl
Kubistický motiv

Id: 324906

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené původní olištování

Vyvolávací cena:

10 300

Detail

  Neznačeno - Stará tvrz

Neznačeno
Stará tvrz

Id: 322004

olej/plátno, rozměr 29 x 32,5 cm, malba značně poškozena, plátno děravé, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef Král - U Karlova mostu

Josef Král
U Karlova mostu

Id: 325206

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 321902

monotyp/papír, rozměr listu 44,5 x 33,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení pravosti dcerou autora

Vyvolávací cena:
2 800

9 500

Detail

Miroslav Horníček - Ptáci

Miroslav Horníček
Ptáci

Id: 323901

koláž/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef  Vohrabal - Dvě postavy

Josef Vohrabal
Dvě postavy

Id: 323909

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Lehoučka - Podvečer

Josef Lehoučka
Podvečer

Id: 323906

olej/sololit, rozměr 32 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

9 000

Detail

Edgar Degas - Baletky

Edgar Degas
Baletky

Id: 325807

konvolut čtyř kusů sítotisků/papír, rozměry listů 45,5 x 33,5 cm, značeno v tisku, původní mírně poškozené desky, některé listy lokálně poškozeny

Vyvolávací cena:

9 000

Detail