Čas na serveru 13:36:26

Aukce LXXVII./2021

Tomáš Polcar - Rezonance 14013

Tomáš Polcar
Rezonance 14013

Id: 324605

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno na zadní straně nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

34 200

Detail

Příhozy: 59

Jiří Chadima - Motiv od řeky

Jiří Chadima
Motiv od řeky

Id: 325603

malba/sololit, rozměr 33 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 58

Josef Krejsa - Bezděz

Josef Krejsa
Bezděz

Id: 326405

olej/dřevěná deska, rozměr 18 x 22 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, pod sklem znečištěno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 318103

dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 38 x 28,5 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, editorské razítko v pravém spodním rohu, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jan Rapin - Houslový virtuóz

Jan Rapin
Houslový virtuóz

Id: 324103

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno,

Vyvolávací cena:

30 002

Detail

Příhozy: 48

Vojtěch  Sedláček - Na cestě

Vojtěch Sedláček
Na cestě

Id: 322702

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr viditelný 42 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 69

Jaroslav Grus - U lesa

Jaroslav Grus
U lesa

Id: 323301

olej/pláto, rozměr 100 x 130,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, oděrky na rámu, obraz pochází z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování

Zvěstování

Id: 326006

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 37 x 37 cm, autorský tisk, značeno ve spodní části, rok vzniku 1995, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Bedřich  Feigl - Na pobřeží

Bedřich Feigl
Na pobřeží

Id: 322305

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 43 x 28 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní pasparta lokálně poškozena

Vyvolávací cena:
2 800

28 000

Detail

Příhozy: 62

František Jiroudek - Zátiší s houslemi

František Jiroudek
Zátiší s houslemi

Id: 324803

olej/plátno, rozměr 78 x 68 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, volné plátno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Robert Jiran - Dívka s perlami

Robert Jiran
Dívka s perlami

Id: 321903

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko i signatura, nerámováno

Vyvolávací cena:

27 169

Detail

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 323003

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,7 x 49 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Rudolf Kundera - Giacomo Manzú

Rudolf Kundera
Giacomo Manzú

Id: 323101

olej/plátno, rozměr 95 x 71 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Alois Kalvoda - Zasněžený dvorek

Alois Kalvoda
Zasněžený dvorek

Id: 323504

olej/překližka, rozměr 24 x 32 cm, značeno vpravo dole, raná práce, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

František Kupka - Fontána II.

František Kupka
Fontána II.

Id: 318105

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 50,5 x 33 cm, vpravo dole značeno v tisku a autorským razítkem, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail