Čas na serveru 09:10:19

Aukce LXXVII./2021

Jan Benda - Růžové zátiší

Jan Benda
Růžové zátiší

Id: 323401

olej/karton, rozměr 49 x 70 cm, značeno vpravo nahoře, drobné oděrky v malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Gustav  Porš - Podzimní louky

Gustav Porš
Podzimní louky

Id: 322801

olej/překližka, rozměr 46 x 60 cm, značeno vlevo dole, otluky na rámu, po

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

František  Hudeček - Barevná kompozice

František Hudeček
Barevná kompozice

Id: 323402

olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Oldřich Smutný - Strom u rozvodněné řeky

Oldřich Smutný
Strom u rozvodněné řeky

Id: 324601

akryl/sololit, rozměr 77 x 60 cm, značeno vlevo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 50

Václav Rabas - Podzim na vsi

Václav Rabas
Podzim na vsi

Id: 326702

olej/překližka, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 50

František  Tichý - Paganini II.

František Tichý
Paganini II.

Id: 324301

suchá jehla/papír. rozměr ve výřezu 30 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole tužkou, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

36 500

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 76

Ota Janeček - Z cyklu V travách

Z cyklu V travách

Id: 322705

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 30 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek Dílo, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
4 800

36 000

Detail

Účastníci: 20

Josef Jíra - Dvojí setkání u lesa

Josef Jíra
Dvojí setkání u lesa

Id: 324801

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Kája Saudek - Superhana

Kája Saudek
Superhana

Id: 326801

tisk/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno v tisku v ploše č. 30/100 CII, nerámováno, lehké oděrky po okraji plátna, na zadní straně razítko s popisem

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Josef Ullmann - Zimní potok

Josef Ullmann
Zimní potok

Id: 324004

olej/karton, rozměr 23 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, poškozen rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

35 666

Detail

Příhozy: 57

Karel Malich - Konstruktivní tendence

Karel Malich
Konstruktivní tendence

Id: 322704

serigrafie/papír, rozměr listu 27,5 x 20 cm, značeno na zadní straně, zaskleno v kazetě

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 67

Karel Langer - Vodní zatočiny

Karel Langer
Vodní zatočiny

Id: 324002

olej/karton, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

35 000

Detail

Příhozy: 58

  Autor neurčen - Květinové zátiší

Květinové zátiší

Id: 324603

olej/dubová deska, rozměr 30 x 20 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 88

Josef Dobrowsky - Bílé stavení

Josef Dobrowsky
Bílé stavení

Id: 324805

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 63

Gustav  Porš - Žně u Zbožnova

Gustav Porš
Žně u Zbožnova

Id: 327001

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

35 000

Detail