Aukce LXXVII./2021
Josef Velčovský
Poušť
Id: 326104
akryl/plátno/dřevěná deska, rozměr 39,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
46 000 Kč
Jan Benda
Zátiší s rumem a kartami
Id: 319313
olej/lepenka, rozměr 24 x 18 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 69
Jan Bohumil Pospíšil
Staroměstské náměstí
Id: 322401
olej/plátno, rozměr 66 x 51 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz krakelovaný
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 61
Andy Warhol
Macintosh
Id: 325803
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 61/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Trosečníci
Id: 325001
kresba tužkou/papír, rozměr listu 17,4 x 23,7 cm, značeno vpravo dole monogramem, věnování ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 54
Teodor Josef Mousson
Rodina
Id: 323911
olej/deska, rozměr 35 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek z Diela v Bratislavě, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
43 000 Kč
Ptáček
Id: 325504
bronzová plastika ptáčka, rozměr včetně podstavce 6,5 x 7cm, výška podstavce 3 cm, značeno na podstavci, katalogové číslo 9270, přiložen certifikát autorství
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
43 000 Kč
Alois Schneiderka
Májové oslavy
Id: 327107
olej/plátno/karton, rozměr 70 x 104 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 50
Jiří Mocek
Vanitas III.
Id: 326101
olej/plátno, rozměr 79 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 58
Robert Jiran
Při úplňku
Id: 327201
olej/plátno, rozměr 40 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
41 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 68
Robert Jiran
Beachvolejbalistky
Id: 327202
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno uprostřed dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
41 000 Kč
Josef Bárta
Vesnický motiv
Id: 324701
olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 500 Kč
Jiří Procházka
Krajina
Id: 324902
olej/plátno, rozměr 68 x 116 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském olištování
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
39 000 Kč
Ladislav Karoušek
Podzim
Id: 324904
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno monogramem a datací na zadní straně, olištováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
39 000 Kč
Ptáček
Id: 325505
bronzová plastika ptáčka, rozměr včetně podstavce 5,3 x 6 cm, podstavec 1,2 cm, značeno monogramem na podstavci, katalogové číslo 9259, přiložen certifikát autorství
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč