Čas na serveru 00:59:35

Aukce LXXVII./2021

Josef Velčovský - Poušť

Josef Velčovský
Poušť

Id: 326104

akryl/plátno/dřevěná deska, rozměr 39,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Jan Benda - Zátiší s rumem a kartami

Jan Benda
Zátiší s rumem a kartami

Id: 319313

olej/lepenka, rozměr 24 x 18 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 69

Jan Bohumil Pospíšil - Staroměstské náměstí

Jan Bohumil Pospíšil
Staroměstské náměstí

Id: 322401

olej/plátno, rozměr 66 x 51 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz krakelovaný

Vyvolávací cena:
3 800

45 000

Detail

Příhozy: 61

Andy Warhol - Macintosh

Andy Warhol
Macintosh

Id: 325803

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 61/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Jan  Zrzavý - Trosečníci

Trosečníci

Id: 325001

kresba tužkou/papír, rozměr listu 17,4 x 23,7 cm, značeno vpravo dole monogramem, věnování ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
6 000

44 000

Detail

Příhozy: 54

Teodor Josef Mousson - Rodina

Teodor Josef Mousson
Rodina

Id: 323911

olej/deska, rozměr 35 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek z Diela v Bratislavě, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 325504

bronzová plastika ptáčka, rozměr včetně podstavce 6,5 x 7cm, výška podstavce 3 cm, značeno na podstavci, katalogové číslo 9270, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Alois Schneiderka - Májové oslavy

Alois Schneiderka
Májové oslavy

Id: 327107

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 104 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

42 000

Detail

Příhozy: 50

Jiří Mocek - Vanitas III.

Jiří Mocek
Vanitas III.

Id: 326101

olej/plátno, rozměr 79 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 58

Robert Jiran - Při úplňku

Robert Jiran
Při úplňku

Id: 327201

olej/plátno, rozměr 40 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 68

Robert Jiran - Beachvolejbalistky

Robert Jiran
Beachvolejbalistky

Id: 327202

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno uprostřed dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Josef Bárta - Vesnický motiv

Josef Bárta
Vesnický motiv

Id: 324701

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

40 500

Detail

Jiří Procházka - Krajina

Jiří Procházka
Krajina

Id: 324902

olej/plátno, rozměr 68 x 116 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na autorském olištování

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Ladislav Karoušek - Podzim

Ladislav Karoušek
Podzim

Id: 324904

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno monogramem a datací na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:
3 800

39 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 325505

bronzová plastika ptáčka, rozměr včetně podstavce 5,3 x 6 cm, podstavec 1,2 cm, značeno monogramem na podstavci, katalogové číslo 9259, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

39 000

Detail