Čas na serveru 23:43:52

Aukce LXXVII./2021

Vladimír Komárek - Květiny ve váze

Vladimír Komárek
Květiny ve váze

Id: 324101

olej/plátno, rozměr 50,5 x 40 cm, značeno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Účastníci: 28

Příhozy: 74

Josef  Istler - Město

Josef Istler
Město

Id: 323503

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Pavel Pardy - Znalec

Pavel Pardy
Znalec

Id: 322101

olej/karton, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, pospáno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 60

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 324205

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 73

Václav Jansa - Potůček v údolí

Václav Jansa
Potůček v údolí

Id: 325506

olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 53

Antonín Pelc - Bar v New Yorku

Antonín Pelc
Bar v New Yorku

Id: 325101

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vlevo dole s datací, dekorativně adjustováno, přiložen RTG z Národní Galerie

Vyvolávací cena:
12 000

51 000

Detail

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 325604

barevná litografie/papír, rozměr listu 46 x 59 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 60

Salvador Dalí - Double Nike de Samothrace

Salvador Dalí
Double Nike de Samothrace

Id: 326408

stříbrná plastika/mramorový podstavec, celková výška cca 30,5 cm, výška podstavce cca 21 cm, značeno na plintě, dále i s datací na sloupku, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 53

Kristian Kodet - Dvojice

Kristian Kodet
Dvojice

Id: 325002

olej/plátno/karton, rozměr 58 x 41 cm, značeno vpravo nahoře s datací, lehce poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:

49 001

Detail

František Ringo Čech - Odvrácená tvář měsíce

František Ringo Čech
Odvrácená tvář měsíce

Id: 325302

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vlevo dole, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 49

Jiří Anderle - Perspektiva č. 5

Perspektiva č. 5

Id: 324901

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 71,5 cm, značeno, datováno, číslováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 52

František Ringo Čech - Tornádo

František Ringo Čech
Tornádo

Id: 325303

olej/plátno, rozměr 70 x 40 cm, značeno vpravo nahoře, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 60

Jan Saudek - Studie

Studie

Id: 322103

fotografie, rozměr 39 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Martin Mainer - Břečťan

Martin Mainer
Břečťan

Id: 323304

akryl/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno na zadní straně, autorsky popsáno, rámováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 55

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 325204

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 64