Čas na serveru 17:55:30

Aukce LXXVII./2021

Čeněk Pražák - Dvě slunce

Čeněk Pražák
Dvě slunce

Id: 323502

olej/deska, rozměr 39 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
4 800

25 000

Detail

Olbram Zoubek - Herečka

Herečka

Id: 325501

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 42 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1989, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Bert Stern - Marylin Monroe - Last siting

Bert Stern
Marylin Monroe - Last siting

Id: 325402

fotografie, rozměr ve výřezu 50 x 46 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně razítko fotografa včetně datace a značeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Ullmann - Zimní motiv

Josef Ullmann
Zimní motiv

Id: 325602

olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

František Gross - Staveniště

František Gross
Staveniště

Id: 326404

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

25 000

Detail

Příhozy: 53

Olbram Zoubek - Marie Josefova bez ratolesti

Marie Josefova bez ratolesti

Id: 325502

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 42 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1996, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

24 100

Detail

Pasta  Oner - Dear future I´m ready now

Pasta Oner
Dear future I´m ready now

Id: 316705

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 49

Pravoslav Kotík - Mirjam

Pravoslav Kotík
Mirjam

Id: 324804

olej/plátno, rozměr 20 x 25 cm, značeno monogramem uprostřed, popsáno v ploše, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

24 000

Detail

Olbram Zoubek - Zvěstování (Pocta Evě Kmentové)

Zvěstování (Pocta Evě Kmentové)

Id: 326005

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 32 x 23 cm, autorský tisk, značeno ve spodní části, rok vzniku 1992, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Josef Lorenzl - Tanečnice s míčem

Josef Lorenzl
Tanečnice s míčem

Id: 326401

patinovaná bronzová plastika/dekorativní kamenný podstavec s bronzovou aplikací, celková výška 26,5 cm, výška podstavce cca 9 cm, značeno na plintě

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Andre de Dienes - Marilyn Monroe1949

Andre de Dienes
Marilyn Monroe1949

Id: 320802

fotografie, rozměr 50 x 40 cm, na zadní straně pozůstalostní razítko autora fotografie limitované edice 112/200 z roku 2006, původní fotografie vznikla v létě 1949, přiložen certifikát autenticity, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 500

Detail

Pasta  Oner - Nothing comes easy

Pasta Oner
Nothing comes easy

Id: 316701

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Ota Bubeníček - Z jižních Čech

Ota Bubeníček
Z jižních Čech

Id: 322001

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

20 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 54

Karel Liebscher - Motiv ze Slovenska

Karel Liebscher
Motiv ze Slovenska

Id: 324501

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

František Antonín Jelínek - Mladý rybář

František Antonín Jelínek
Mladý rybář

Id: 324606

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail