Čas na serveru 18:01:09

Aukce LXXVII./2021

Karel Schadt - Krajina I.

Karel Schadt
Krajina I.

Id: 327106

olej/karton, rozměr 18 x 26 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

8 600

Detail

Oldřich Kulhánek - Night Mare

Oldřich Kulhánek
Night Mare

Id: 326406

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

8 509

Detail

  Autor neurčen - Kytice

Kytice

Id: 322506

olej/dřevěná deska, rozměr 50 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Karel Valter - Kosti v lese

Karel Valter
Kosti v lese

Id: 323701

kombinovaná technika/tuš/pastel/olej/plátno/karton, rozměr 19 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Z Paříže

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 326003

barevná litografie/papír, rozměr listu 48 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, včetně věnování, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 277

Detail

Václav Rožánek - Hlava

Václav Rožánek
Hlava

Id: 323903

olej/deska, rozměr 25 x 22 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

František Tavík Šimon - Z Orientu

František Tavík Šimon
Z Orientu

Id: 321901

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

8 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Pozdní podzim v krajině

Antonín Waldhauser
Pozdní podzim v krajině

Id: 322002

olej/deska, rozměr 8,5 x 15 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Skála_ - Lesní partie

František Skála_
Lesní partie

Id: 326901

olej/plátno, rozměr 35,5 x 49 cm, značeno vpravo dole, původní rámování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

8 000

Detail

Karel Jan Sigmund - Podzim

Karel Jan Sigmund
Podzim

Id: 323002

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 35 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

7 100

Detail

Karel Šafář - Zátiší

Karel Šafář
Zátiší

Id: 325701

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Václav Rabas - Zátiší

Václav Rabas
Zátiší

Id: 326402

akvarel/papír, rozměr malby 18 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Václav Hejna - Portrét

Václav Hejna
Portrét

Id: 322303

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 21 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

6 700

Detail

Karel Šimůnek - Dívka na pohovce

Karel Šimůnek
Dívka na pohovce

Id: 324005

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 49 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Lovci

Lovci

Id: 324402

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

5 600

Detail