Čas na serveru 14:22:45

Aukce LXXVII./2021

Jan Saudek - Czechoslovakia, Praque November´s End, 1989

Czechoslovakia, Praque November´s End, 1989

Id: 326001

fotografie, rozměr 39,7 x 29,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Eduard Ovčáček - Abstrakce

Eduard Ovčáček
Abstrakce

Id: 326201

frotáž/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Augustin Mervart - Vesnice v zimě

Augustin Mervart
Vesnice v zimě

Id: 327102

kombinovaná technika/papír, rozměr 35,8 x 43,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Antonín Hudeček - Květinové zátiší

Antonín Hudeček
Květinové zátiší

Id: 323005

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky v malbě, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Andy Warhol - Saint Apollonia

Andy Warhol
Saint Apollonia

Id: 325802

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 95/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Miguel Fernando Lopez (MILO) - Houslistka

Miguel Fernando Lopez (MILO)
Houslistka

Id: 325804

bronzová patinovaná plastika/kamenný podstavec, celková výška cca 60 cm, značeno na plastice a na kamenném podstavci včetně číslování, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Niko Miljan - Pobřeží

Niko Miljan
Pobřeží

Id: 324202

olej/lepenka, rozměr 27 x 36,5 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jaroslav Panuška - Borovice v zimě

Jaroslav Panuška
Borovice v zimě

Id: 325207

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 26 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně s datací 1935, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

17 500

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 50

Jan  Bauch - Akt

Jan Bauch
Akt

Id: 323904

kombinovaná technika/kresba/ akvarel/papír, rozměr 43 x 25,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 160

Detail

Příhozy: 59

Jiří Mocek - Žena

Jiří Mocek
Žena

Id: 326102

kresba/ruční papír, rozměr listu 69 x 57 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 600

Detail

František Bílek - Loutnistka

František Bílek
Loutnistka

Id: 323201

reliéfní figura, patinovaná sádra, výška 47 cm, popsáno na podstavci, drobné oděrky na povrchu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Čtyři roční období

Oldřich Kulhánek
Čtyři roční období

Id: 324907

barevná litografie/papír, rozměr 49 x 58 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Kamil Kubík - Na golfu

Kamil Kubík
Na golfu

Id: 325806

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 57 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Ota Bubeníček - Od Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice

Id: 327103

olej/karton, rozměr ve výřezu 22,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 004

Detail

Jan Saudek - Cross Eyes

Cross Eyes

Id: 326002

fotografie, rozměr 30,5 x 23,9 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail