Čas na serveru 08:32:34

Aukce LXXVII./2021

Jan Benda - V kavárně

Jan Benda
V kavárně

Id: 319312

olej/překližka, rozměr viditelný 19 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo nahoře, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jindřich Otipka - Ženský akt

Jindřich Otipka
Ženský akt

Id: 325601

olej/karton, rozměr 59 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Blick

Oldřich Kulhánek
Blick

Id: 326407

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Hejna - Klečící

Václav Hejna
Klečící

Id: 322301

olej/deska, rozměr 52 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Jan  Smetana - Ve městě

Jan Smetana
Ve městě

Id: 322304

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Georges Kars - Chlapci

Georges Kars
Chlapci

Id: 323004

pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 41 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav Sýkora - Kreolka

Gustav Sýkora
Kreolka

Id: 324203

olej/plátno/kartón, rozměr 35,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Kamil Kubík - New Jersey State House

Kamil Kubík
New Jersey State House

Id: 325805

autorský tisk/papír, rozměr listu 45 x 50 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 306

Detail

Emil Czech - Dívka s draperií

Emil Czech
Dívka s draperií

Id: 322503

olej/plátno/karton, rozměr 39,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na novodobém rámu

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Bedřich  Feigl - Z podhůří

Bedřich Feigl
Z podhůří

Id: 322306

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 38,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Vlastimil Hofman - Čertíci

Vlastimil Hofman
Čertíci

Id: 325201

pastel/papír, rozměr 54 x 72 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Bohumír Jaroněk - Ťrúba

Bohumír Jaroněk
Ťrúba

Id: 322505

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Menčík - Zátiší s ovocem

Václav Menčík
Zátiší s ovocem

Id: 323902

barevná kresba/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastimil Hofman - Při odpočinku

Vlastimil Hofman
Při odpočinku

Id: 325203

pastel/papír, rozměr 50 x 67 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Hodr - Lávka nad řekou

Karel Hodr
Lávka nad řekou

Id: 325004

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:

3 800

Detail