Čas na serveru 03:01:00

Aukce LXXVII./2021

Václav Špála - Pradleny

Pradleny

Id: 325205

akvarel/papír, rozměr listu 47 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti od syna Jana Špály z roku 1964, potvrzení pravosti Dr. F. Dvořákem z roku 1997, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

750 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 171

Antonín Procházka - Dívčí poprsí

Antonín Procházka
Dívčí poprsí

Id: 326603

akvarel/papír, rozměr listu 41 x 32 cm, značeno tužkou vpravo dole, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Vyvolávací cena:
15 000

410 000

Detail

Příhozy: 147

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Hrající si nymfy

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Hrající si nymfy

Id: 324001

olej/plátno, rozměr 70 x 140 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
25 000

246 400

Detail

Příhozy: 108

Jan  Zrzavý - Tři lodě

Tři lodě

Id: 321601

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek Dr. Bořivoje Nakládala, CSc. včetně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem

Vyvolávací cena:
6 000

245 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 61

Vladimír Komárek - Sad

Vladimír Komárek
Sad

Id: 324102

olej/plátno, rozměr 69,5 x 120,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:

215 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 92

Petra Oriešková - Tajemství třinácté komnaty II

Petra Oriešková
Tajemství třinácté komnaty II

Id: 323303

olej/koláž/plátno, rozměr 180 x 180 cm, značeno na blindrámu, datováno vpravo dole, autorsky olištováno, v minulosti restaurováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:
22 000

190 000

Detail

Příhozy: 87

Emil Filla - Zátiší s psacím perem

Emil Filla
Zátiší s psacím perem

Id: 326601

akvarel/tužka/koláž/papír, rozměr listu 27 x 40,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, datováno, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

Vyvolávací cena:
15 000

155 000

Detail

Účastníci: 30

Příhozy: 104

Karel Souček (Bor) - Kavárna

Karel Souček (Bor)
Kavárna

Id: 323302

olej/plátno, rozměr 150 x 104 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na novodobém rámování, majitel získal přímo od autora, obraz pochází z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:
15 000

130 000

Detail

Příhozy: 72

Jiří Načeradský - Milenci

Jiří Načeradský
Milenci

Id: 323305

olej/plátno, rozměr 116 x 89 cm, značeno vpravo dole s datací, rámováno, obraz pochází z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:

125 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 86

Ota Janeček - Ptáčci ve stromě

Ptáčci ve stromě

Id: 323905

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

120 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 114

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 322701

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 42 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

115 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 88

Marie Čermínová - Toyen - Dívka v oblacích

Marie Čermínová - Toyen
Dívka v oblacích

Id: 326301

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Účastníci: 29

Příhozy: 101

Josef  Vohrabal - Přebrané jahody

Josef Vohrabal
Přebrané jahody

Id: 324903

olej/plátno, rozměr 67 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

99 999

Detail

Josef Velčovský - Podzimní kamásútra

Josef Velčovský
Podzimní kamásútra

Id: 326103

akryl/plátno/karton, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

89 998

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 82

Kristian Kodet - Andělé

Kristian Kodet
Andělé

Id: 325503

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Příhozy: 54