Čas na serveru 09:28:17

Aukce LXXVII./2021

Josef Jíra - Pod Černou Studnicí

Josef Jíra
Pod Černou Studnicí

Id: 325702

olej/karton, rozměr 27,5 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, volné v rámu

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Kristian Kodet - Dvojice

Kristian Kodet
Dvojice

Id: 322102

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 92

Ota Janeček - Mladý ptáček

Mladý ptáček

Id: 323908

kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr 32 x 25 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

83 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 100

Gustav  Porš - Zimní řeka

Gustav Porš
Zimní řeka

Id: 322802

olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

80 000

Detail

Příhozy: 85

František Kaván - Pošmourné ráno na jetelišti

František Kaván
Pošmourné ráno na jetelišti

Id: 324604

olej/karton, rozměr 39 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno vpravo dole, na zadní straně razítko Rubešovy galerie, oděrky na rámu, obraz uveden v Kavánově soupise díla viz foto

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 66

Zdeněk Hajný - Z cyklu Poutníci

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci

Id: 325901

malba/plátno, rozměr 31 x 35,5 cm, značeno vpravo dole s datací, malba značně krakelovaná viz foto, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

74 001

Detail

Příhozy: 56

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 325301

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno vlevo nahoře, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

74 000

Detail

Příhozy: 69

Kamil Lhoták - Cycles Alcyon

Kamil Lhoták
Cycles Alcyon

Id: 322601

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 61 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, původní pasparta, sklo i polep, majitel zakoupil přímo u autora

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 83

Zdeněk Hajný - Z cyklu Kódy života

Zdeněk Hajný
Z cyklu Kódy života

Id: 323601

strukturální malba/olej/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

70 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 48

Jan Bohumil Pospíšil - Zámecké schody

Jan Bohumil Pospíšil
Zámecké schody

Id: 322402

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

69 900

Detail

Příhozy: 63

Roman Brichcín - Hvězdné nebe

Roman Brichcín
Hvězdné nebe

Id: 323306

olej/plátno, rozměr 150 x 125 cm, značeno uprostřed dole, drobné oděrky po okraji malby, stylově adjustováno, majitel získal přímo od autora, obraz pochází z významné pražské sbírky

Vyvolávací cena:
25 000

67 000

Detail

František Kupka - Dívčí akt

František Kupka
Dívčí akt

Id: 322703

kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20,5 cm, značeno vlastnoručně vlevo dole, doba vzniku do roku 1900, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 62

Robert Jiran - Kontrasty

Robert Jiran
Kontrasty

Id: 322901

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko i podpis, nerámováno

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 74

Ota Bubeníček - Letní den

Ota Bubeníček
Letní den

Id: 322502

olej/karton, rozměr 34 x 48 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
4 200

58 000

Detail

Příhozy: 77

Antonie Brandeisová - Gondola před portálem paláce

Antonie Brandeisová
Gondola před portálem paláce

Id: 322803

akvarel/papír/lepenka, rozměr 20,5 x 15,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

58 000

Detail