Čas na serveru 07:28:01

Aukce LXXVII./2021

František Nikl - Klidná dívka

František Nikl
Klidná dívka

Id: 323007

malba/karton, rozměr 32 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

  Autor neurčen - Dvůr na Poříčí

Dvůr na Poříčí

Id: 322403

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 24,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří Hejna - Paříž

Jiří Hejna
Paříž

Id: 323001

olej/deska, rozměr 32,7 x 46 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

  Autor neurčen - Napoleon

Napoleon

Id: 323912

olej/plátno, rozměr 19 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, provenience Francie, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

3 600

Detail

František Daněk - Sedláček - Zima v lese

František Daněk - Sedláček
Zima v lese

Id: 324502

olej/karton, rozměr 33 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

3 600

Detail

Cyril Bouda - Circus

Cyril Bouda
Circus

Id: 322504

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 17,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vlastimil Hofman - Dívka s labutí

Vlastimil Hofman
Dívka s labutí

Id: 325202

pastel/akvarel/papír, rozměr 49 x 73 cm, značeno vlevo nahoře, drobné nedostatečnosti v malbě, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Martina Hozová - Stroj

Martina Hozová
Stroj

Id: 324401

sádrový reliéf, rozměr 21 x 38 cm, značeno na boku, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Václav Hejna - Na předměstí

Václav Hejna
Na předměstí

Id: 322302

olej/karton, rozměr 24 x 18 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

František Tavík Šimon - Muži z Indie

František Tavík Šimon
Muži z Indie

Id: 324602

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 37 x 30 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

Detail

Vladimír  Jandejsek - Hvězda zaslíbení

Vladimír Jandejsek
Hvězda zaslíbení

Id: 323910

tempera/deska, rozměr 39 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Dědina - Dívka s kyticí

Jan Dědina
Dívka s kyticí

Id: 324003

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, papír poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 400

Detail